داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , سویا , بارسلونا و سویا , فینال کوپا دل ری
هشتگ بازی بعدی : DeporBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

مارادونا از عملکرد نیمار حمایت کرد !

نیمار جونیور - Neymar
Xبستن
...
نیمار جونیور بارسلونا
کد خبر : 61217  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵  |   نویسنده : میثم جعفری  |  
اسطوره فوتبال آرژانتین، مهاجم برزیلی را تحسین کرد.

با وجود گذشت 990 دقیقه از آخرین گل نیمار برای بارسلونا، دیگو آرماندو مارادونا معتقد است جای مهاجم 24 ساله برزیلی در مراسم بهترین های سال فیفا خالی است و او می بایست همگام با لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد.

 

دیگو مارادونا


به گزارش موندو دپورتیوو، در حالی که سه نامزد نهایی مراسم بهترین بازیکنان سال 2016 از نگاه فیفا مسی، رونالدو و گریزمان هستند، مارادونا با خالی دانستن جای نیمار در خصوص او گفت:

 

نیمار برای رسیدن به مسی و رونالدو تلاش می کند و من دوست داشتم او امشب نیز مانند سال گذشته میان نامزد ها باشد. با دیدن او یاد دوران جوانی مسی می افتم که کار را کنار رونالدینیو شروع می کرد. فرم فعلی و افت گل زنی اش مقطعی است و مردم فراموش نکنند او سال گذشته چقدر به کار تیم هایش آمد. برزیل با رهبری او به نخستین طلایش در المپیک رسید و او شایستگی بیش از این را دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵)
۹ ۱
من بارسا و موفقیتش برام از نامها خیلی مهمتره ..اما به وجود بازیکنانی مثل نیمار در تیم افتخار میکنم .بهر حال بازیکن روز خوب و بد داره
کیانا
کیانا (دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵)
۷ ۱
من نمیدونم چرا خیلیا دوستش ندارن یا خیلیا دوست ندارن اینجا درموردش حرفی زده بشه اما چیزی که به شخصه برای خودم مهمه اینه که نیمار توسط مسی داره رشد میکنه و تقویت میشه! یه نگاه به بازیش بکنید واقعا نسبت به سالهای پیش پخته تر شده حالا درسته گلزنیش بدجور افت کرده اما این فصل رو خیلی از بازیها تاثیر خودشو گذاشته درسته بازی دیشب بد بود واقعا اما این درسته که بازیکن رو با یه بازی مورد قضاوت قرار بدیم ؟!
طرد شده
طرد شده (دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵)
۵ ۲
نیمار بازیکن خیلی خیلی خوبه ولی اگه هازارد بیاد کنارش چه زوجی میشن هم رو میترکونن اونورم مسی با هالالوویچ چه شود
کاتالان
کاتالان (دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵)
۳ ۰
اره معلومه تو مطلبات. اینجا ازش تعریف میکنی تو مطلبات جوری میگی انگار نیمار مثل مهدی طارمیه!
آخرین نظرات مطالب دیگر