داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بازی بعدی رئال مادرید , الکلاسیکو , بارسلونا , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۵ لوانته
شکست ناپذیری , شکست !
18

مارادونا از غیب مسی ناراحت شده است !

دیگو مارادونا
Xبستن
...
دیگو مارادونا
کد خبر : 61228  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵  |   نویسنده : میثم جعفری  |  
دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین به انتقاد از لیونل مسی و دیگر بازیکنان بارسا پس از عدم سفر آنها به مراسم بهترین‌های سال پرداخت.

مسی نامزد دریافت عنوان بهترین جهان بود و انتظار می‌رفت که به همراه سوارز، نیمار، اینیستا و پیکه به این مراسم سفر کنند. با این حال روز دوشنبه آنها تصمیم گرفتند به این مراسم سفر نکنند  تا خود را برای دیدار با اتلتیک بیلبائو آماده کنند. حال مارادونا به انتقاد از مسی و هم تیمی‌هایش پرداخت.

 

او گفت:" من از مسی ناراحتم، با تماشای تلویزیون در خانه نمی‌توان با کسی یا چیزی جنگید. نمی‌دانم چرا بارسا به چنین رویداد مهمی نیامد. آنها اولویت هایی دارند و اولویت لئو عدم حضور بود. فکر می‌کنم اینجا بیشتر از بارسلونا می‌توانستند بجنگند."

 

روبرتو کارلوس، اسطوره رئال و برزیل نیز در این رابطه گفت:" من ناراحتم که لئو و هم تیمی‌هایش به این مراسم نیامدند. آنها بازیکنان بزرگی از فوتبال هستند وهمه دوست داشتیم او را ببینیم. همینطور دیگر بازیکنان بزرگ بارسلونا. این یک عنوان بزرگ است. فیفا بزرگترین سازمان فوتبالی است بنابراین همه باید اینجا باشند."


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵)
۱۸ ۱
کار بسیار خوبی کردن که نیومدن. .چطور خودت میگفتی بلاتر فاسد هستش و ازش انتقاد میکردی. اما خودت زیر سایه همین افراد داری کار میکنی. برای رعال مادرید سود اقتصادی زیادی نصیب فیفا میکنه اینطور بهش باج میدید. خوشبختانه مسی از تو خیلی با فهم تره .
طرد شده
طرد شده (سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵)
۸ ۲
اتفاقا خوب شد نیومد اینطوری کریس ترکید خخخ
کیانا
کیانا (سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵)
۱۳ ۱
به تو چه ربطی داره مرتیکه ی شیره ای؟؟ : ///
خوب کاری کرده نیومده چون نمیخواست بی عدالتی فوتبالو تماشا کنه!
مسی دونا
مسی دونا (سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵)
۱ ۶
مارادونا که گفته کاری ندارم چون بعداز مسی مارادونا بازیکن دوست داشتنیم هست پس لطفا بهش توهین نکنید اماکارلوس داداش این فصل سرمارو چندباربریدن وحق بازیکن ها وبارسا روخوردن حق لئوخورده شد حقمون تو نقل انتقلات خوردن حقمون رو رو توجام حذفی خوردن هرچندهفته یه بارجریمه میکنه فیفا بارسا رو بازبیایم مرراسم فیفا دیگه کاری نمونده این ها سرمون دربیارن
کینگ-->مسی
کینگ-->مسی (سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵)
۵ ۱
بابا ولش کنین کی به این اهمیت میده.حیوان کش.
لیونل اندرس مسی
لیونل اندرس مسی (سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵)
۸ ۱
اخ میمون تو واقعا یه نوع مریضی داری میدونی چرا تو باعث شدی مسی از ارژانتین خداحافظی کنه ولی برگشت الانم داری کرم میریزی مسی رو بده کنی به توچه که نیومده بیاد تو مراسم حرام زاده ومفت خورایی مثل تو
مهرشاد بارسایی
مهرشاد بارسایی (سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵)
۳ ۰
در مورد مارادونا نمیدونم چی بگم ولی وغعا از یک اسطوره فوتبال قدیمی همچین چیزی نباید دیده بشه چرا که اسطوره هر چقدر از بازیکن نفرت داشته باشه باید ازش حمایت کنه بخاطره فوتبال کشور
ولی روبرتو کارلوس نمیدونم منطورش از نام بردن نام بارسا چیست
وقتی همشون در مقابل بی عدالتی ها علیه بارسا سکوت کرده اند و خودشان را بی منطق کرده اند برا چی باید بگوید همه ما ناراحت شدیم
آخرین نظرات مطالب دیگر