داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
1

تریبون آزاد بارسانیوز (۲)؛ دو نظرسنجی شخصیتی با درصد های برابر!

نتیجه نظرسنجی بارسانیوز
Xبستن
...
نتیجه نظرسنجی بارسانیوز
کد خبر : 62138  |   زمان ارسال : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
در روزهای گذشته یک نظرسنجی در بارسانیوز صورت گرفت که دارای نکات جالبی بود.

اختصاصی بارسانیوز – همانطور که اطلاع دارید، پیش از این نیز تریبون آزادی درخصوص وابستگی تیم انریکه به اینیستا قرار گرفت که هدف از این بخش، ایجاد گفت و گوهای فنی بین کاربران بارسانیوز بوده که در بخش دوم به بررسی نظرسنجی صورت گرفته اخیر در سایت و کانال رسمی بارسانیوز پرداخته ایم.

 

باتوجه به نظرسنجی اول که در سایت قرار گرفت، با حضور بیش از 350 کاربر مشخص شد که 54 درصد کاربران، پیروزی بارسلونا را تحت هر شرایطی حتی با ارائه نکردن بازی زیبا می پذیرند و 46 درصد نیز بازی زیبا را علی رغم هر نتیجه ای حتی با شکست و نتیجه نگرفتن ترجیح می دهند.

 

اما برای جویا شدن هرچه بهتر نتیجه این سوال، نظرسنجی در کانال رسمی بارسانیوز نیز قرار گرفت که با نزدیک به 2000 شرکت کننده، مجددا همین درصد ثبت شد که نکته جالب توجه ای بود.

 

نظرسنجی کانال بارسانیوز

 

اما در این پست شما می توانید درخصوص این دوگانگی شخصیتی بحث و گفت و گو نمایید و اینکه درخصوص این دوگانگی متفاوت شخصیتی چه می توان گفت؟ اصلا اصل نظرسنجی قابل قبول است؟


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بردیا بلوگرانا
بردیا بلوگرانا (شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵)
۱۱ ۵
میدونید مشکل اون 54 درصد چیه؟؟
اگه ذره ای بارسایی باشید این نظر سنجی اب خوردنه، بارسا هرگز با ارائه ی بازی خوب نمیبازه
بارسا اگر بازی خوب انجام بده حتی مساوی هم نمیکنه نمونش بتیس، بارسا اصلا خوب نبود علیرغم مشکل داوری ولی بارسا هم اصلا خوب نبود یا با مالاگا که 0_0 شد باز هم بارسا هر کاری کردو شناور بود ولی اونقدر خوب نبود با وجود درخشش کامنی ولی باز هم بارسا با طراوت نبود که اونجوری موقعیت خراب میکرد!
# بارسا هر وقت خوب باشه میبره
2هکتور2
2هکتور2 (شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵)
۶ ۰
فلسفه ی باشگاه بارسا و بارسایی اینه که در درجه ی اول یه بازی زیبا و خوب ارائه بده و نتیجه گرفتن در درجه ی دومه .... اگه غیر از این باشه پس دیگه بارسا با تیم کثیفی مثل رئال هیچ فرقی نداره.... میبینید چه قدر خوب نتیجه میگیرن اما با هزار شانس و بکش زیرش و داوری به این برد ها رسیدن...
نیمار جونیور 11
نیمار جونیور 11 (شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵)
۳ ۱
مجبور به بردیم متاسفانه.
آخرین نظرات مطالب دیگر