داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بازی بعدی رئال مادرید , الکلاسیکو , بارسلونا , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیه داد
اینیستا سکان را به مسی سپرد
1

ویژه: برنامه بارسلونا برای خرید سائول نیگوئز !

سائول نیگوئز - Saul Niguez
Xبستن
...
سائول نیگوئز
کد خبر : 67462  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بندی که بودجه ندارد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، منبع مادریدی As پس از ادعای خود درخصوص علاقه بارسلونا برای جذب سائول نیگوئز به بررسی جزئیات بیشتری پرداخت.

 

طبق گزارش منتشر شده، روند مذاکرات بارسلونا و اتلتیکو مادرید برای سائول نیگوئز که شب گذشته برای تیم زیر 21 ساله های اسپانیا در یورو هت تریک کرد مثبت بوده اما قیمت بالای او باعث شده تا اولویت خرید باشگاه بارسلونا نباشد.

 

طبق گزارش منتشر شده:

باشگاه بارسلونا می توانست سال گذشته سائول نیگوئز را از اتلتیکو مادرید به خدمت بگیرد و در تابستان امسال نیز درحال بررسی مجدد خرید او می باشند اما گام مهمی برای خرید او برداشته نشده است.

 

رابرت فرناندز چندین مرتبه با نمایندگان سائول دیدار داشته و بارسلونا می خواهد که وضعیت فعلی در دسترس بودن سائول برایشان همچنان باقی بماند که در زمان فروش داوید ویا به اتلتیکو مادرید بندی را برای خرید او قرار دادند و درنهایت این هافبک قرارداد خود را با اتلتیکو مادرید تمدید کرد.

 

در حال حاضر مبلغ آزاد سازی سائول 80 میلیون یورو است که بارسلونا بندی برای اولویت در خرید او دارد ولی این مبلغ باعث شده تا مدیران باشگاه سائول را با چنین مبلغ عظیمی در اولویت خرید خود قرار ندهند.

 

اولویت در خرید سائول نیگوئز ارتباطی با کاهش یافتن مبلغ بند آزاد سازی و جذب او نداردف بندی که امکان دارد در ژانویه 2018 به 100 میلیون یورو نیز افزایش یابد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
 احسان اسلامی
احسان اسلامی (چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶)
۱۱ ۴
سائول به درد هافبک وسط نمیخوره؛دقت پاسش؛پرس کردنش؛خلاقیت برای ایجاد فرصت؛دوندگی واسه یه هافبک انچنانی نداره؛ولی وینگر بسیار خوبیه؛تکنیکیه و یک در مقابل یک رو راحت رد میکنه؛سنشم خیلی خوبه؛ولی اگه قراره ۸۰ تای پاش بدیم دمبله رو ترجیح میدم
تیم کثیف مثل روال مدیر کثیف مثل پرز بازیکن کثیف یعنی رونادو
اون وقت اینیستا دوندگی و پرس داره این نداره تو اتلتیکو مثل وحشی ها بازی میکنه با جسارت 100 تا میخوایم بدیم وراتی 25 ساله 80 تا واسه این میدیم که جوون تره دمبله هم که امسال منتفی شد نکنه میخوای بدون خرید این فصل بریم تازه دمبله یه فصل دیگه بمونه معلوم نیس قیمتش چه قدر بشه
کاتالان
کاتالان (چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶)
۲ ۲
سائول تو همه پست های هافبک میتونه بازی کنه
ولی چیزی که دیروز ازش دیدیم بازیکن بازیسازی نبود، و بیشتر هافبک تهاجمی و مهاجم کاذب بود.
آخرین نظرات مطالب دیگر