داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , سویا , بارسلونا و سویا , فینال کوپا دل ری
هشتگ بازی بعدی : DeporBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

والورده مطرح کرد : پست مسی تغییر می کند؟

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
Xبستن
...
ارنستو والورده
کد خبر : 68099  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
پست بازی جدید برای مسی؟

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، ارنستو والورده نیز به مانند هر مربی تازه وارد بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی خود به تمجید از لیونل مسی پرداخت.

 

لیونل مسی که همچنان در 30 سالگی می درخشد شاید ارنستو والورده به عنوان آخرین مربی بارسلونا شود که می تواند از دوران قدرت نمایی او همچنان بهره ببرد چیزی که والورده هم اکنون بابت ان اسحسا آرامش دارد.

 

ارنستو والورده درخصوص داشتن مسی گفت:

احساس آرامش و راحتی دارم. زمانی که شما روی نیمکت تیم رقیب بارسلونا هستید این نگرانی را دارید که چگونه او را مهار کنید ولی حالا نوبت به من رسیده که از مسی لذت ببرم.

 

او بازیکن منحصر بفردی است و به مانند سال های اخیر همچنان تعیین کننده خواهد بود. صرف نظر از اینکه ما چگونه بازی را شروع خواهیم کرد او می تواند در هر پستی بازی کند و حتی کمی عقب تر. هدف این است که او را در موقعیت های راحت تر و آسوده تری برای گلزنی و رقم زدن تفاوت در بازی قرار دهیم.

 

گاهی اوقات او چیزهایی را می بیند که شما نمی بینید. شما با خود فکر می کنید که بهترین گزینه این یکی است اما بهترین راه ل آن گزینه ای است که مسی می بیند.  


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
هانیه
هانیه (دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶)
۲۶ ۵
مسی مهاجم بوده...هست...خواهد بود ...همین
ویسکا ال بارسا!
ویسکا ال بارسا! (دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶)
۱۵ ۲
ولی فصل قبل خلاف حرف شما رو ثابت میکنه!!!!!
حسین
حسین (دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶)
۱۰ ۷
نیمار سالهای اول حضورش به خاطر رابطه ی دوستانش با مسی و سوارز که داشت نتیجه خوبی گرفت آمارش ولی سال گذشته فقط قصدش یکه تازی بود که اصلا نتیجه خوبی نداد . بیشتر فصل دریبل میزد دوباره سره جا اولش بود دوباره مجبور مشید همون بازیکن رو دریبل بزنه کلی هم سرعت بازی رو میگرفت
ویسکا ال بارسا!
ویسکا ال بارسا! (دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶)
۴ ۴
شرمندم ولی ربطی به بحث نداشت.
رهــا بلوگـــرانا
رهــا بلوگـــرانا (دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶)
۰ ۴
پس اینطور که معلومه قراره مهاجم بازی کنه (نوک)
آخرین نظرات مطالب دیگر