داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , سویا , بارسلونا و سویا , فینال کوپا دل ری
هشتگ بازی بعدی : DeporBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

نقل و انتقالات : اقدام جنجالی ایجنت مارکو وراتی !

مارکو وراتی - Marco Verratti
Xبستن
...
مارکو وراتی و دوناتو دی کامپلی
کد خبر : 68100  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
دوناتو دی کامپلی خبرساز شد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، دوناتو دی کامپلی مدیر برنامه مارکو وراتی به دو توئیت جوزپ ماریا بارتومئو با لایک کردن واکنش نشان داد که یکی از آن ها به خرید جرارد دلوفئو مربوط می شود.

 

درحالی روند انتقال مارکو وراتی به بارسلونا با بن بست ناصر الخلیفی متوقف شده که هم بارسلونا و هم مدیر برنامه مارکو همچنان به دنبال رقم زدن این انتقال هستند تا جایی که مارکو مجبور شد تا بابت اظهار نظر جنجالی دی کامپلی مبنی بر زندانی گرفتن وراتی توسط ناصر الخلیفی معذرت خواهی کند.

 

اما هم اکنون لایک های دی کامپلی در پست بارتومئو در خرید دلوفئو باعث شده تا مجددا بحث انتقال وراتی داغ گردد تا علی رغم عقب نشینی وراتی و صحبت های رابرت فرناندز همچنان بتوان تا انتهای تابستان درخصوص این انتقال امیدوار بود.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ویسکا ال بارسا!
ویسکا ال بارسا! (دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶)
۱۸ ۰
جنجالی؟؟؟!!!
کاتالان
کاتالان (دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶)
۱۳ ۰
سری فنا، کسایی که با وراتی پدرکشتگی دارن
اصلا برام مهم نیست که کی مصدوم بشه یا نشه، اولا وراتی از نون شب واجبتره! وراتی یا مثل وراتی! حالا هرکی! دوما کارشناسا و ژاوی و پویول و اینیستا و مسی و ... که از ما کمتر نمیدونن؟! یا میدونن؟!!!
سوما، وراتی تا سال 2015 هیچگونه مصدومیتی نداشت تو دوران حرفه ایش، یه مشکلی پیش اومد و حالا ولش نمیکنه! از 2015 به بعد هم همواره داره مصدومیتاش کمتر میشه! چهارما برای بازیکن باهوشی مثل وراتی نه مصدومیت مهمه نه هیکل!!! ژاوی هیکل داشت؟! توره هیکل داشت که پپ فروختش!!!
اینیستا و مسی هیکل دارن؟! الان بوسکتس از غولای هافبکه! به خوبی تونست خلا هیکل رو تو هافبک برطرف کنه و خواهد تونست! پنجما بهترین وقت مصدوم شد چون دیگه فصل شروع بشه فرصتی برای ریکاوری نمیمونه! ششما، هنوز نمیدونیم که میاد بارسا یا نمیاد! هفتما! معلوم نیست خبر درسته یا نه!
امیدوارم با این هفت خط همه چی روشن بشه که وراتی کیه و داریم در مورد کی حرف میزنیم! طرف 24 سالشه از بهترین هافبکاست! این دیگه اخرین نظرم در مورد ارزش وراتی و مشکلات و چرت و پرتایی که معلوم نیست چگونه و چرا دارن گفته میشن! پس شما هم پیاز داغشو زیاد نکنین مصدوم شده که شده!
پس دیگه بس کنید این اشعارو و به زندگیتون ادامه بدید! برای شاعر شدن دیگه دیره!
آخرین نظرات مطالب دیگر