داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , کوتینیو , بارسلونا و چلسی , چلسی و بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : ChelseaBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

3

الکلاسیکو برگشت با طعم رونالدو !

کریس رونالدو - Cristiano Ronaldo
Xبستن
...
کریس رونالدو
کد خبر : 69375  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
هواداران رئال مادرید از رونالدو حمایت خواهند کرد.

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش مارکا، هواداران مادرید از رونالدو حمایت خواهند کرد.

 

هواداران و باشگاه رئال مادرید نسبت به عملکرد داوری در الکلاسیکوی رفت خیلی معترض و عصبانی هستند. در الکلاسیکوی رفت بورگوس داور جوان این بازی در دقیقه 82 بعد از اینکه رونالدو تمارض کرد با کارت زرد وی را جریمه کرد و در نهایت رونالدو از زمین مسابقه اخراج شد.

 

رونالدو بعد از دریافت کارت قرمز داور را هل داد و 5 جلسه نیز محروم شد.

 

هواداران باشگاه رئال مادرید در دیدار برگشت میخواهند اعتراض خود را نسبت به مسائل اخیر نشان دهند. مادریدی ها قصد دارند در دقیقه 7 این مسابقه به خاطر اخراج مشکوک و جریمه این ستاره پرتقالی اعتراض خود را نشان بدهند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونامون
بارسلونامون (سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶)
۳۰ ۱۸
کسی که تقلب میکنه باید جریمه بشه این رسم از قدیم بوده دیگه اعتراض برای چی ؟ حالا اعتراض هم بکنید چیزی که عوض نمیشه البته شاید نتیجه عوض بشه و بارسلون ببر بترسید از بازی برگشت چون بارسلونا همیشه نشون داده توی کامبک ها ترسناکه
علی
علی (سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶)
۱۲ ۷
گراهام پل گفت: "در چنین شرایطی اینکه رونالدو حداکثر محرومیت 12 جلسه ای را تحمل نخواهد کرد بسیار ناامید کننده است. در لیگ برتر بازیکنان می دانند که چنین رفتاری با داور قابل قبول نیست و 5 جلسه محرومیت کمکی به حل ماجرا نخواهد کرد.

جوانان در تمام دنیا این بازی را تماشا کردند و رونالدو علاوه بر یک بازیکن بزرگ، باید الگوی مناسبی نیز برای جوانان باشد. وی باید یاد بگیرد که لباس خود را از تن خارج نکند زیرا همگی از آمادگی و تناسب اندام او باخبریم و لازم به یادآوری هر هفته این موضوع نیست."
آخرین نظرات مطالب دیگر