داغ ترین ها : نقل و انتقالات بارسلونا , جام جهانی روسیه , مسی آرژانتین , مسی , جام جهانی , اخبار بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیه داد
اینیستا سکان را به مسی سپرد
2

مسی حامی بزرگ پائولینیو در بارسلونا !

پائولینیو - Paulinho
Xبستن
...
پائولینیو
کد خبر : 69645  |   زمان ارسال : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
لیونل مسی پائولینیو را می پسندد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، ورود پائولینیو به بارسلونا انتقادات زیادی برای مدیران باشگاه به وجود اورده اما یکی از حامیان اصلی او لیونل مسی می باشد.

 

لیونل مسی از ورود پائولینیو خوشحال است چون حضور او در زمین به لئو اجازه می دهد تا از انجام وظایف دفاعی زیاد خلاص شود و تمرکز بیشتر خود را روی حملات بگذارد

 

احساس خوب بین مسی و پائولینیو از دیدار دوستانه برزیل و آرژانتین در 8 ژوئن در استرالیا شکل گرفته جایی که پائولینیو پس از انجام یک بازی خوب مقابل مسی در انتهای دیدار به معاوضه پیراهنش با مسی پرداخت و لئو با آرزوی امیدواری پیوستنش به بارسلونا به او محبت کرد.

 

چند هفته بعد بود که پائولینیو در مصاحبه ای باوجود تلاش مدیران برای جذب وراتی ابراز علاقه بارسلونا را تایید کرد و فرناندز نیز گفت که مدت زیادی به دنبال جذب او بوده اند.

 

درنهایت پائولینیو پس از یک مذاکره سخت با پرداخت شدن بند آزاد سازی 40 میلیون یورویی اش با قراردادی 4 ساله به بارسلونا پیوست.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر