داغ ترین ها : نقل و انتقالات بارسلونا , جام جهانی روسیه , مسی آرژانتین , مسی , جام جهانی , اخبار بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیه داد
اینیستا سکان را به مسی سپرد
12

مسدود شدن در خروجی بارسلونا؛ بازیکنانی که نرفته اند !

سرجی سمپر - SAMPER
Xبستن
...
سرجی سمپر
کد خبر : 69666  |   زمان ارسال : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
کسی خرید های بارسلونا را نمی خواهد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، بارسلونا به خوبی می داند که عملیات بازیکنان خروجی اش به اندازه ورودی ها بااهمیت است چون باید برای بازیکنان ورودی جا باز شود که در این مسیر نیز موارد زیادی وجود دارد که هنوز حل نشده اند.

 

در کمتر از 10 روز تا پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی و در شرایطی که اکثر تیم های بزرگ هفته هاست که تیم های خود را تکمیل کرده اند، مدیران بارسلونا نه تنها بازیکنان موردنظر خود را جذب نکرده اند بلکه برای بازیکنانی که در لیست والورده جایی ندارند نیز راهکاری پیدا نکرده اند.

 

شرایط به گونه ای است که به نظر می رسد تنها می توان از داگلاس پریرا به عنوان خروجی قطعی نام برد که پیشنهادی از برزیل دارد و پیشنهاداتی از اسپانیا و بنفیکا نیز به دست باشگاه رسیده که برخی جزئیات برای رسیدن به راه حل نهایی وجود دارد.

 

 معضل اولویت های خروج

 

بارسلونا هم اکنون برای بازیکنانی که در برنامه والورده جای دارند پیشنهاداتی به دستشان نظیر روبرتو , ',lc رسیده اما اولویت های خروج پیشنهادی ندارند و حالا بارسلونا تیمی دارد که باید این مسایل را حل کند.

 

سمپر نامه آزادی می خواهد

 

سمپر روزهاست می داند که در تیم اول بارسلونا جایی ندارد و به همین دلیل نمایندگان او به دنبال جازه خروج هستند و باشگاه نیز تمایل دارد تا به او کمک کند تا با توجه به ویژگی هایش تیمی را برایش پیدا کند.

 

باشگاه درک می کند که سمپر انتقال خوبی در فصل گذشته نداشته و نتوانسته پیشرفت کند و در این تابستان نیز باشگاه هایی در مورد او پرس و جو کرده اند اما وضعیت را پیگیری نکردند.

 

جیرونا و لاس پالماس باشگاه هایی هستند که در روزهای اخیر تماس گرفته اند و آلاوس نیز تمایل به جذب او دارد.

 

آردا توران و گالاتاسرای

 

بارسلونا می خواهد که توران را به فروش برساند و گزینه بزرگش باشگاه چینی بود که به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات چین دیگر انتقال او تا ژانویه امکان پذیر نیست.

 

با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات چین، باشگاه به ایجنت او اعلام کرد که به دنبال باشگاهی بریا خروج بگردد و درحالی که از آرسنال نام برده شد اما باشگاه لندنی برای جذبش اقدام نکرد.

 

هم اکنون گالاتاسرای ترکیه ظاهرا تمایل به جذب اودارد اما نه خرید چون هزینه او زیاد خواهد بود. از اینتر میلان نیز به عنوان باشگاه علاقه مند به او یاد می شود اما هنوز پیشنهادی رسمی ارائه نشده است.

 

رافینیا

 

او برای خروج از بارسلونا جدی بود تا فرصت بیشتری برای بازی به دست آورد اما با خروج نیمار او با شک و تردید تصمیم گرفته که بماند.

 

او به دلیل مصدومیت پیش فصل را از دست داد و همچنین بازار نقل و انتقالات را نیز از دست داد ولی با این حال او مهره ای ارزشمند از دید باشگاه های ایتالیایی و انگلیسی است و می تواند در روزهای پایانی هم بارسلونا را ترک کند.

 

بارسلونا قصد از دست دادن او را ندارد اما باتوجه به فرصت نداشتن زیاد احتمالی برای رافینیا جهت بازی و همچنین فرصت درآمد زایی خوب می تواند منجر به فروش او گردد.

 

مونیر الحدادی

 

در روزهایی که آژاکس تمام تلاش خود را برای جذب مونیر انجام داد و مونیر قصد رفتن نداشت و از اسپانیا نیز تماس هایی وجود داشت اما بارسلونا شرایط تیم رم را در روزهای اخیر برای جذب مونیر قبول نکرده است.

 

آندره گومز

 

خرید تابستان گذشته و پر سر و صدای بارسلونا باتوجه به عملکرد ناامید کننده اش توسط خورخه مندس از پیشنهاد هایی به باشگاه بارسلونا خبر داد اما مدیران بارسلونا تمامی پیشنهاد ها را نادید گرفتند.

 

ظاهرا در متغیرات قرارداد جذب او از والنسیا شرایطی وجود دارد که بارسلونا در سال اول حضورش در نیوکمپ مجاز به فروشش بابت مسایل مالی نیست و یوونتوس نیز برای جلوگیری از مشکلات بارسلونا مایل به پرداخت هزینه ها است اما بارسلونا میلی به فروش ندارد.

 

ورمالن مدافع میانی چهارم؟

 

باشگاه به ورمالن اعلام کرد که به دنبال تیم بگردد اما آسیب دیدگی مجددش باعث شد تا باشگاه های علاقه مند به جذب او عقب نشینی کنند و راه حل فعلی این است که او حداقل تا ژانویه در بارسلونا بماند.

 

کادر فنی اعتقاد دارد که ورمالن مدافع خوبی است اما بزرگ ترین چالش او مصدومیت های پیاپی می باشدکه برای هیچ تیمی تداوم حضور نداشته است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶)
۲۱ ۳
رئال یه بازیکن بنجل داشت (دنیلو)
دیدین پرز چقد آسون انداختش به منچستر سیتی
اونوقت ما حداقل 7تا بنجل بدرد نخور داریم باد کردن رو دستمون
 پویول
پویول (سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶)
۸ ۱
Cچی میگی داداش دنیلو ؟بنجل دنیلو مدافع راست خیلی خوبیه حتی زیدان ازش خواست بمونهذولی دنیلو میخواست فیکس باشه که ممکن نبود واسه همینرفت من سیتی دنیلو اگه بد بود پپ نمی گرفتش
@Hdi
احسان بلوگرانا
احسان بلوگرانا (سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶)
۱۰ ۲
به نظر من همه اینا رو به جز رافینیا رو باید بفروشن . النا و سمپر بازیکنای خوبین ولی با خرید دمبله و سری دیگه بازی بهشون نمیرسه . النا سمپر و گومز رو باید بفروشن با بند بازخرید . اردا و فرمالن رو هم باید بندازن به یه تیم تا برن خدایی بنجل زیاد داریم
بارسا مسی
بارسا مسی (سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶)
۱۰ ۰
شاید برای بعضیا این سوال پیش بیاد که چطور بازیکنی مانند آردا و یا رافینیا و غیره مشتری ندارن؟ این همه لیگ تو اروپا با این همه تیم بازیکنانی که کنار مسی بازی کرده اند و میتونن تو اکثر تیمهای معمولی و حتی خوب اروپا تبدیل به ستاره بشن چرا هیچ مشتری ندارن؟ چرا باشگاه نمیتونه اینارو بفروشه؟
اجازه بدین دلیلشو بگم
بیشتر تیمهای اروپایی آرزوشونه بازیکنی مثل آردا و یا رافینیا و یا ورمالن و .... داشته باشن دلیل اینکه هیچ پیشنهادی نمیاد برمیگرده به دستمزدشون تو قراردادشون با بارسا
مثلا دستمزد آردا تو قراردادش با بارسا سالیانه بیش از 4 میلیون یورو هستش و 3 سال دیگه هم هنوز از این قرارداد مونده. یعنی اینکه هر تیمی با بارسا سر آردا مذاکره کنه باید بدونه که بارسا نمیتونه سر دستمزد آردا با تیمی مذاکره کنه و تیم خریدار باید حد اقل دستمزدی که آردا تو بارسا میگرفت رو بده و اگر بخواد کمتر بده آردا میگه من نمیرم و میمونم مگر اینکه بازیکن خودش قبول کنه کمتر بگیره که امکان نداره
و چون اکثرا بازیکنای بارسا تو قراردادشون با بارسا دستمزد بسیار بالایی دارن تیمهای معمولی نه قدرت پرداخت چنین دستمزدهایی دارن و نه خود این بازیکنا ارزش پرداخت چنین دستمزدهایی رو دارن
حتی پیش اومده بازیکنی به صورت مفت از بارسا رفته ولی به دلیل دستمزد بالاش با بارسا تو قراردادش بارسا قبول کرده که بازیکن برای تیم دیگه ای بازی کنه ولی قسمتی از دستمزد بازیکن رو بارسا پرداخت کنه
آخرین نظرات مطالب دیگر