داغ ترین ها : نقل و انتقالات بارسلونا , جام جهانی روسیه , مسی آرژانتین , مسی , جام جهانی , اخبار بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیه داد
اینیستا سکان را به مسی سپرد
1

آگوستی بندیتو: مسی دارد حرف می زند !

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 69667  |   زمان ارسال : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
لیونل مسی هنوز قرارداد را امضا نکرده است.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش فورفورتو، اگرچه که مدیران بارسلونا کار تمدید قرارداد لیونل مسی را پایان یافته اعلام می کنند که تنها به دنبال یافتن تاریخی برای امضای قرارداد توسط مسی هستند، آگوستی بندیتو کاندیدای سابق ریاست باشگاه بارسلونا نظر دیگری دارد.

 

درحالی که برای انتخابات جدید ریاست باشگاه بارسلونا بارتومئو در حال مواجه شدن با حملات رقیبان خود است، آگوستی بندیتو درخصوص مسی گفت:

مدیران موضوع تمدید مسی را رها کرده اند و مهم ترین بازیکن باشگاه هنوز امضا نکرده و اینکه هنوز امضا نشده جای نگرانی ندارد. پرونده مسی می تواند بدتر از نیمار باشد چون از 1 ژانویه بازیکن آزاد خواهد بود.

 

مسی همیشه تیمی رقابتی می خواسته و وضعیت کنونی تیم نگران کننده است. بارتومئو گفته که مسی در ژوئن قراردادش را امضا کرده اما موضوع این نیست. بارتومئو نمی توانست موضوع تمدید قرارداد مسی را نادید بگیرد و اگر مسی قرارداد را تاکنون امضا نکرده به این معنی است که مطمئن نیست.

 

بندیتو درخصوص نقل و انتقالات نیز گفت:

احساسی که مدیران باشگاه در هواداران به وجود آورده اند این است که نمی دانند رد بازار نقل و انتقالات به دنبال چه چیزی هستند و کمی سردرگمی وجود داد. به نظر می رسد سری در حال آمدن است ولی با او 11 هافبک خواهند داشت. ما نیمار را از دست داده ایم و به جایش پائولینیو را خریده ایم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
نیتن دریگ
نیتن دریگ (سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶)
۲۰ ۲
برای اینکه بازیکنا در حد خودش میخواد مسی بره چیزی از بارسا نمیمونه
پادشاه مسی۱۰
پادشاه مسی۱۰ (سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶)
۳۱ ۲
اینم یکی دیگر از بی لیاقتی بارتومئو
علاوه بر اینکه آدم خسیس هست دروغگو هم هست
مرگ بر مدیریت بارسلونا
مسی بره بارسلونا می‌ره لیگ دسته دو
کاکا
کاکا (سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶)
۳ ۰
وابستگی بارسا به مسی هم حسنه هم عیب
مسی اسطوره ست و حتی تصور بارسا بدون مسی هم سخته
اما اگه مدیریتی دوراندیش وجود میداشت از سه سال قبل که ضعف های بارسا شروع کرد به مخفی شدن و نه حل شدن باید فکر زمانی رو میکردن که به هر دلیلی ( مصدومیت - محرومیت یا بازنشستگی مسی حضور نداشته باشه ) - تیم باید کنار بازیکنای بزرگ پوست بندازه و نسل جدید بتدریج اضافه بشه و گرنه همون شرایطی رخ میده که برای فوتبال ملی برزیل رخ داد : خالی شدن یکباره تیم از بزرگان و تاوانش رو چن ساله دارن میدن. مگه میشه منتظر بود تا مسی تموم بشه بعد بگیم حالا چیکار کنیم ؟!!
نبوغ امثال مسی تو این 3 سال تیمو در رقابت نگه داشت و روز به روز ضعفهای بارسا بزرگتر و البته مخفی تر شد - بارسا باید تیم بشه و مدیراش کاری کردن که این موضوع تاوان داشته باشه ... واقعا حیفه
آخرین نظرات مطالب دیگر