داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بازی بعدی رئال مادرید , الکلاسیکو , بارسلونا , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۵ لوانته
شکست ناپذیری , شکست !
20

داستان خصومت؛ راز بزرگ جذب نشدن کوتینیو توسط بارسلونا !

جان هنری - John Henry
Xبستن
...
جان هنری
کد خبر : 70088  |   زمان ارسال : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
چه کسی جلوی انتقال کوتینیو را گرفته است.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش ایندیپندنت، جان هنری مالک باشگاه لیورپول از گروه سرمایه گذاری Fenway شخصا عملیات انتقال کوتینیو به بارسلونا را متوقف کرده است.

 

در جولای 2012 بود که پپ سگورا به عنوان مدیر فنی باشگاه لیورپول پس از سه سال همکاری با این باشگاه به وسیله جان هنری برکنار شد. قبل از ورود برندان راجرز به لیورپول، هنری و سگورا جلسه ای سه ساعته با هم برگزار کردند که نتیجه اش این شد که پپ سگورا با ارتقا در پستش به عنوان مدیر ورزشی باشگاه لیورپول فعالیت کند تا جای دامین کومولی را پر کند.

 

اما راجرز ایده دیگری داشت و اصرار داشت که خودش شخص موردنظر خود را در این پست بگذارد تا کسی بالاتر از او برای تیمش تصمیم نگیرد که این برای پپ سگورایی که مردی شناخته شده در باشگاه بابت رشد رحیم استرلینگ بود مورد قبول نبود.

 

علی رغم تلاش های پپ سگورای مدیر کل جدید باشگاه بارسلونا برای تماس با هنری درباره مسئولیت های جدیدش در باشگاه، ارتباط بین این دو با ورود برندان راجرز خراب شد تا پپ سگورا از دست جان هنری درحالی که انتظار احترام گذاشته شدن داشت عصبی و ناراحت شود و به همین دلیل استعفا داد تا رابطه این دو بسیار سرد شود.

 

 

کسانی که سگورا را در لیورپول می شناختند به عنوان فردی حرفه ای توصیفش می کردند و به همین دلیل همه درک کرده بودند که او احرام لازم را دریافت نکرده است. سگورا درحال حاضر مدیر کل باشگاه بارسلونا است تا با شهرت خود با نظارت به نقل و انتقالات تیم کمک کند به صورتی که جذب کوتینیو را شخصا پذیرفته است.

 

درحالی که عزم بارسلونا برای جذب کوتینیو جدی بوده اما جر و بحث های موجود با باشگاه لیورپول باعث شده تا گروه سرمایه گذاری نام برده شده به عنوان مالکیت باشگاه با دخالت جان هنری جلوی این انقتال را بگیرد که در ابتدای ماه جاری قطعی اعلام کردند که کوتینیو فروشی نیست.

 

پپ سگورا مدیر سابق لیورپول و مدیر فعلی بارسلونا

 

این اطلاعیه توسط باشگاه لیورپول و مدیران نبود بلکه توسط مالکیت صادر شد.

 

چه چیزی در این ماجرا جالب است؟

 

نکته جالب توجه اینجاست که هنری شخصیتی ندارد که ساعت به ساعت و رور زبه روز در روند تصمیم گیری باشگاه حتی به صورت هفتگی نظارت کند چون این کار برعهده یورگن کلوپ، مایکل ادواردز  و مایک گوردون است و تنها زمانی که نیاز باشد هنری ورود خواهد کرد.

 

اما درخصوص کوتینیو ماجرا کاملا متفاوت بوده و جان هنری مستقیما مسئول جلوگیری از این انتقال جدای از تصمیم کلوپ و مدیران باشگاه لیورپول است چیزی که کلوپ نیز گفت که تصمیم با مالکیت باشگاه خواهد بود.

 

 

قبل از درخواست خروج کوتینیو، هنری می دانست که نتیجه تست کوتینیو در 8 آگوست روی ریکاوری و بازگشت کامل او از مصدومیت حکایت دارد. او همچنین می دانست که دور روز جلسه ای بین نمایندگان کوتینیو و مدیران لیورپول در ساعت 3 بعد از ظهر برگزار خواهد شد که به کوتینیو اعلام شد که باید پایبند به قرارداد امضا شده 5 ساله خود باشد.

 

شاید جان هنری در سوی دیگر اقیانوس و با فاصله از انفیلد زندگی کند اما او در حال اجرای پروژه بازگرداندن لیورپول است تا انفیلد را دوباره طبق افکار خود بلند کند و در واقع این دلیل کنار کشیدن سگورا از جذب کوتینیو بوده است چون او را می شناسد.

 

رابرت فرناندز و پپ سگورا مدیر ورزشی و مدیر کل باشگاه بارسلونا

 

جان هنری تصمیم گرفته که برای رویای خود برای بزرگ کردن کوتینیو در قبال ارزوی کوتینیو خم به ابرو نیاورد و در این مسیر به سایر باشگاه ها اعلام کرده که لیورپول دیگر باشگاهی فروشنده نیست. 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
محمد آندرس مسی
محمد آندرس مسی (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۱۱ ۲
باو این مسخره بازی ها چیه خدایا کیا مدیر شدن عقده ای ها
کینگ
کینگ (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۱۰ ۷
فیلیپ تو بازی دیشب برزیل عالی عمل کرد حرف نداشت
ولی دیگه کوتینیو تموم شد برای بارسا و امیدوارم کوتینیو تو لیورپول بد توپ بزنه براشون تا درس عبرتی بشه برای کلوپ و دورو وریاش
کینگ
کینگ (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۴ ۴
داداشایی که دیس می‌دید یعنی اینقدر مطمعا هستید که کوتینیو میاد اونایی که دیس دادن بیان بگن که کوتینیو میاد دیس خالی نده
یا اگه حرف اشتباهی زدم بگو حرفت اشتباه بوده
شیر
شیر (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۷ ۲
ای بابا .الان این حرفها برای ما فایده نداره
فقط بارسا
فقط بارسا (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۱۲ ۱۳
خدا این کلوپ و گلیم بالاک رو مرگ بده.
فرانک جی آندروود(AL pacino)
فرانک جی آندروود(AL pacino) (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۱۰ ۴۳
کار درستی میکنه چون کوتی بدرد بارسا نمیخوره چون هم گرون و هم روند سینوسی داره برای همین یا لمار یا دله علی
مسی
مسی (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۱۰ ۵
من جای کوتینیو بودم اگه بهم اجازه نمیدادن برم تیم مورد علاقم بازی درست حسابی نمیکردم که خودشون ضرر کنن.بازیکن دلش پیش بارساست روحیش خراب شده.شاید هرگز این موقعیت براش پیش نیاد که تو بهترین تیم جهان بازی کنه.لیورپول تیمی نیست که کوتینیو باهاش به جامهای زیادی برسه اما بارسا این قابلیتو داره.ایشالا که امروز خبرای خوبی بشنویم
کینگ
کینگ (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۴ ۲
داداش واقعیت اینکه دیگه دلمون و نباید خوش کنیم و خودمونو نباید گول بزنیم دیگه نمیاد
چرا اگه مدیر لیورپول هم مثل مدیر بارسا بود تا حالا صد باره کوتی رو داده بود مثل نمیار که داد
لاپورتا
لاپورتا (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۱۰ ۲
بیش تر‌ از‌اینکه‌ از مدیریت لیورپول شاکی‌باشیم باید به عقل مدیریت بارسلونا شک کنیم ، یا واقعا خودشون احمقن یا مردمو احمق فرض کردن ، مگه میشه بدون پلن b یک ماه روی بازیکنی که میگن فروشی نیست زور بزنی و هیچ غلط دیگه ای نکنی؟! مگه کوتی مسی هست که بگیم فقط کوتینیو ؟ توی این سطح با این پول حداقل ده تا بازیکن هم رده وجود داشت که توی یک ماه میتونستن به همشون پیشنهاد بدن اما مدیریت احمق بارسا عمدا یا از روی حماقت فقط روی یک بازیکن دست گذاشت ، واقعا متاسفم ... یه روزی بارسا بهترین بود اما الان بدون مسی هیچی نیست ! از ماست که بر ماست
آرین بارسلون
آرین بارسلون (جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶)
۲ ۱
بهتر نیست به جای 160 میلیون برای کوتینیو لاماسیا سر و سامون بگیره!!!
ژاوی خوب حرفی زد!!!
مشکل بارسلونا بازیکن خریدن نیست پیدا کردن بازیکنانیه که با فلسفه بارسا همخوانی دارند.
فقط لاماسیا!!!
فرماریو زازا
فرماریو زازا (شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶)
۰ ۰
مدیریت عزیز...یه سوال دارم. چرا پست ترکیب احتمالی رو حذف کردین ؟
فرماریو زازا
فرماریو زازا (شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶)
۰ ۰
مدیریت عزیز چرا پست ترکیب احتمالی رو حذف کردین ؟
رضا235478
رضا235478 (شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶)
۱ ۱
یارو از اون طرفدارهای قدیمی لیورپول هم حتما هست یادمه قبل از این میخواست ریحانا امتیاز لیورپول رو بخره که هوادارهای لیورپول صداشون در اومد حتما این مالکه عشقه ایان راش هم بوده چون عصر طلایی لیورپول مال دهه 80 هست اگر بتونه لیورپول رو قوی بکنه خوبه ولی نه بازور نگر داشتن بازیکن ها این که بازیکن ها بند جدایی ندارند خیلی مسخرست بازیکن باید به نصبت قیمتش بند جدایی داشته باشه خواست بمونه نخواست بره فوتبال اروپا اینطوری نبود جدیدا قوانینش مسخره شده
آخرین نظرات مطالب دیگر