داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , مسی , بارسلونا و یوونتوس , اوزیل بارسلونا , کوتینیو بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : ValenciaBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

9

گفتگوی لو رفته والورده با امری در مورد مارکو وراتی ( فیلم )

ارنستو والورده
Xبستن
...
ارنستو والورده
کد خبر : 70145  |   زمان ارسال : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |   تعداد بازدید : 2452
داستان انتقال وراتی جالب تر شده است.

اختصاصی بارسا نیوز -  طبق گزارش آ.اس، در روز های گذشته در کشور سوئیس یک نشست بین مربیان برتر برگزار شد. در این نشست ارنستو والورده و اونای امری از نزدیک دیداری داشتند و صحبت های کوتاهی نیز انجام دادند. تصاویر شکار شده از گفتگوی این دو داستان انتقال وراتی به بارسلونا جالب تر کرده است. اونای امری در مورد انتقال وراتی به بارسلونا به والورده چنین گفته است.

 

فیلم گفتگو :

" بارسلونا برای جذب مارکو هیچوقت اقدام بزرگ و جدی انجام نداد  "

 

 

در مقابل سران باشگاه بارسلونا ادعا میکنند که تمام تلاش خود را در ماه های گذشته برای انتقال مارکو وراتی به نیوکمپ انجام داده اند. رابرت فرناندز دبیر فنی بارسلونا امروز در این کنفرانس نسبت به این صحبت ها واکنش نشان داد.

 

" این دروغ است. شخص امری میداند که ما تلاش زیادی برای جذب وراتی انجام دادیم. از زمانی که امری در والنسیا بود ما شناخت خوبی از هم داریم او به خوبی میداند که ما همیشه حقیقت را میگویم " .

 

در نقل و انتقالات تابستانی که شب گذشته در تمام لیگ ها به پایان رسید آبی اناری پوشان بار ها در جذب بازیکن مورد نظر خود شکست خوردند. از مهمترین شکست های بارسلونا در این بازار میشود به جذب احتمالی مارکو وراتی و فیلیپه کوتینیو اشاره کرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید !
وارد شوید ثبت نام کنید
سینا1
برین گم بشین دیگه نقل و انتقالاتم تموم شد ولمون نمیکتید ول کنید دبگه
مهدی
من موندم ااس چرا گیر داده به ما اقا اصن ما ریدیم ولمون کنید دیگه
آخرین نظرات مطالب دیگر