داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , مسی , استقلال کاتالونیا
هشتگ بازی بعدی : LeganesBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

اینیستا از بد قولی اداره باشگاه ناراحت است !

آندرس اینیستا - Andrés Iniesta
Xبستن
...
آندرس اینیستا
کد خبر : 70229  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |   تعداد بازدید : 2039
اینیستا تمایل دارد که در بارسلونا از فوتبال خداحافظی کند.

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش اسپورت، اینیستا میخواهد در بارسلونا بازنشسته شود.

 

آندرس اینیستا، بدون اینکه وضعیت آینده اش روشن شود فصل را شروع کرده و عملکردش در سطح بالایی بوده است. تمرکز اینیستا روی عملکرد خوب در تیم است. آندرس در دیدار مقابل ایتالیا در ورزشگاه برنابئو سطح بالایی از خود به نمایش گذاشت و نقش کلیدی اش را نشان داد.

 

مسئولان بارسلونا در ماه های گذشته اعلام کرده بودند که اینیستا حتمن قرارداد جدیدی را امضا خواهد کرد. به گفته اداره باشگاه قرارداد جدید اینیستا به گونه ای خواهد بود که دوران ورزشی اینیستا در بارسلونا به پایان خواهد رسید و این بازیکن در این باشگاه بازنشسته خواهد شد. اینیستا هدفش بازنشستگی در این باشگاه است اما مسئولان پیشنهاد تمدیدی به وی ارائه نکرده اند.

 

آندرس در هفته گذشته در صحبت های خود اعلام کرد که در مورد آینده اش فکر خواهد کرد. او میخواهد که باشگاه به بازیکنان جوان لاماسیا احترام بیشتری بزاره و در طول فصل از اونا استفاده بیشتری کند. قرارداد کاپیتان بارسلونا در ژوئن 2018 به پایان خواهد رسید و او میتواند به صورت رایگان و بازیکن آزاد این باشگاه را ترک کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید !
وارد شوید ثبت نام کنید
فرانک جی آندروود(AL pacino)
10دقیقه ام بازی کنه اندازه هر ثانیه اش تأثیر گذار بخدا راضیم ب ده دقیقه ژاوی تا امثال گومز آردا چون الان ژاوی و اینیستا کیفیت پاس دهی رو دارن فقط نمیتونن زیاد بازی کنن
پریسا
مدیران فعلی بارسا به هویت باشگاه تجاوز کردند
دنی
سلام مدیر جان اگه میشه جدول لالیگا و جدول گلزنان لالیگا و لیگ قهرمانان رو هم اضافه کنین
اگه باشن خیلی بهتر میشه
آخرین نظرات مطالب دیگر