داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بازی بعدی رئال مادرید , الکلاسیکو , بارسلونا , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیه داد
اینیستا سکان را به مسی سپرد
0

دیبالا: مقایسه شدنم با مسی لذت بخش است !

پائولو دیبالا - Paulo Dybala - لیونل مسی
Xبستن
...
پائولو دیبالا و یوونتوس
کد خبر : 70439  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
پائولو دیبالا از اهمیت آرامش سخن گفت

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش فوتبال ایتالیا، پائولو دیبالا درخصوص مقایسه شدن با مسی و رونالدو و همچنین نیمار و بودن در جمع بهترین های فوتبال اروپا در سال های پیش رو ابراز خوشحالی کرد اما گفت که باید ارامش خود را درخصوص این اظهارنظرات حفظ کند.

 

پائولو دیبالا گفت:

شخصا احساس خوبی دارم چون پیش فصل خوبی داشتم و حتی زمانی که در اردوی تیم ملی هم بودم خیلی خوب تمرین کردم چون می دانم که سال مهمی برای یوونتوس و تیم ملی درپیش است. زمانی که فصل به پایان برسد جام جهانی از راه خواهد رسید که برایمان خیلی اهمیت دارد. بنابراین من تلاش خواهم کرد تا بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارم و بازهم پیشرفت کنم چون می دانم که این فصل می تواند از نظر قهرمانی های تیمی و عناوین شخصی فصل مهمی باشد.

 

مقایسه شدن با مسی و رونالدو برایم لذت بخش است چون به این معنی است که دارم خوب کار می کنم. مردم چیزی را در من می بینند که می تواند در آینده تحقق بخشد اما باید آرام باشم و به تلاش خود ادامه دهم تا هر روز بهتر شومچون برای حفظ سطح خود باید هر روز تلاش کنید.

 

ما در حال صحبت کردن درخصوص مسی و رونالدویی هستیم که هیچ بازیکنی به سطح آن ها نرسیده و درحالی که بازیکن فوق العاده دیگری چون نیمار نیز وجود دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
نیتن دریگ
نیتن دریگ (دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶)
۲۹ ۱
قطعا بهتر از رونالدویی ولی مسی نه بیا تا سه گانه فتح کنیم عزیز دلم
آخرین نظرات مطالب دیگر