داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و سویا , سوپر کاپ اسپانیا , سوپر جام اسپانیا , پاسپورت کوتینیو
هشتگ بازی بعدی : RealValladolidBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

آلاوس ۰ ۳ بارسلونا
پایان : برد با درخشش مسی !
0

والورده: این ناراحتی مسی به نفع تیم بود !

ارنستو والورده - Ernesto Valverde - لیونل مسی
Xبستن
...
والورده و مسی
کد خبر : 70858  |   زمان ارسال : یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ارنستو والورده مسی را عصبی ندید.

اختصاصی بارسانیوز ارنستو والورده سرمربی بارسلونا در کنفرانس پس از بازی درخصوص مهار شدن مسی توسط بازیکن گیرونا و رها نکردن او مورد سوال قرار گرفت و این امر را قابل پیشبینی دانست.

 

مسی که در این دیدار توسط بازیکن حریف کاملا مهار شده بود از نظر والورده این مورد برای مسی پس از گل های متعدد این فصل امری تعجب برانگیز نبود و درخصوص این موضوع گفت:

این برای بازیکن گلزنی چون مسی طبیعی بود و ما مجبور شدیم تا مسی را درجایی قرار دهیم که از بند بازیکن حریف رها شود و از وضعیت به وجود آمده خلاص شود. به هر حال حریفان به دنبال سلاح شما برای از کار انداختنش هستند.

 

این مدل بازی به ما وابسته نیست و بستگی به تیم حریف دارد. وقتی با مهار شدن فردی مواجه می شوید باید فشار را افزایش دهید و ما در بسیاری از لحظات این کار را برای مسی کردیم تا با استفاده از فضاسازی بر این حربه علیه مسی غلبه کنیم

 

مسی از این وضعیت عصبی شده بود؟

من او را خیلیخوب دیدم. طبیعی است که وقتی انفرادی مهار می شوید باعث ناراحتی شما می شود. اگرچه برای مسی مزیت نبود اما برای تیم مزیتداشت و من او را ارام و خونسرد دیدم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لیونل اندرس مسی
لیونل اندرس مسی (یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶)
۳۶ ۲
کی گفته این پلشتا کینگ تونستن مهار کنن امشب هافبک های بارسا خیلی بد بازی کردن وگرنه کینگ دهن این تیمو سرویس میکرد اشکال نداره نیوکمپ منتظریم مادر این تیم از الان به فناس ولی خداروشکر بردیم سوارز هم بلاخره گل زد ولی به من یکی نچسبید
کینگ
کینگ (یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶)
۱۵ ۰
مسی باید تو پست سپارز بازی کنه سوارز
سینا1
سینا1 (یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶)
۲۱ ۳
داداش والورده خوب مربیگری میکنی ولی باید به مسی استراحت میدادی ولی شاید کارو توهم درست بوده
سینا1
سینا1 (یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶)
۱۳ ۰
داداش والورده خوب مربیگری میکنی ولی باید به مسی استراحت میدادی ولی شاید کارو توهم درست بوده
 نیما
نیما (یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶)
۱۴ ۴
ترکیب بعضی جاهاش مشکل داشت مثلا جای ویدال وروبرتو باید عوض میشد روبرتو بهتر میتونه مسی رو صاحب توپ کنه دنیس سوارزم باید جای لوئیس سوارز بازی میکرد سوارز همون مهاجم نوک بازی میکرد بعد مسی نیمه دوم میومد تو بازی به جای لوئیس سوارز با بوسکتس که جای پالی اومد اونوقت گل هم میزد مسی واستراحتم میکرد واسه بازی با اسپورتینگ
آخرین نظرات مطالب دیگر