داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , مسی , استقلال کاتالونیا
هشتگ بازی بعدی : LeganesBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

30

پوچتینو : بارسلونا دشمن است !

پوچتینو - Pochettino
Xبستن
...
پوچتینو
کد خبر : 71554  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |   تعداد بازدید : 2805
بارسلونا دشمن من است !

اختصاصی بارسا نیوز - پوچتینو سرمربی تاتنهام تیم بارسلونا را دشمن خود میداند.

 

طبق گزارش as ، پوچتینیو که سابقه بازی و مربیگری در باشگاه اسپانیول را دارد در مورد هدایت باشگاه بارسلونا صحبت هایی انجام داده است. در این چند ساله پوچتینو با باشگاه تاتنهام سال های خوبی را پشت سر گذاشته و این تیم را به یکی از قدرت های انگلیس تبدیل کرده است.

 

احتمال سرمربیگری در بارسلونا :

من انسان صادقی هستم من در کودکی با ارزش های خاصی بزرگ شده ام و همیشه به آن ها وفا دار هستم. بارسلونا دشمن من بوده من هیچوقت طرفدار این تیم نبودم و هرگز خودم را روی نیمکت مربیگری این باشگاه نخواهم دید.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید !
وارد شوید ثبت نام کنید
کاتالان
باشه بش میگم : )
مهدی بارسلونا
زیاد زر میزنه چشم نداره بهترین تیم جهان رو ببینه اخر بارسا زیاد تیم تو رو ترکونده گریه نکن پوچو کوچولو
فرانک جی آندروود)Robin Wright(
اصن بحث دشمنی مطرح نیست،فلسفه پوچتینو با فلسفه بارسا زمین تا آسمون فرق داره .
على
پوچتینو شدیدا ضد بارسائی است در حالیکه عاشق رئال مادرید است، البته این امری طبیعی است که بازیکن و مربی اسپانیول باشی و هوادار رئال مادرید و دشمن بارسا.
البته نکته مهم این است که او در اینده روی نیمکت رئال خواهد نشست و بعد از اخراج زیدان، مربی بعدی خواهد شد. احتمالا تا یکسال دیگر
اینیستا
اسپانیول کاتالان هست . باید اونا بیشتر طرفدار تیم همشری خودشون باشن تا مادرید !!!
ارشیا555
اسپانیول یه جاسوس نفوذی درکاتالونیا است که از طرف پادشاهی مادرید تشکیل شده.به ارم این باشگاه دقت کنید.
کاکا
نميدونم واقعا چنين حرفي زده يا اينجوري ترجمه كردن اما واقعيت اينه كه "دشمن " با "رقيب" فرق ميكنه . اينكه كسي تيمي رو "دشمن" خودش اعلام كنه نشان از تفكرات نه چندان درست يك فرد داره . قبلا هم اين نوع ادبيات رو بكار برده ( گفته بود ژاوي دشمن من است !!! ) . و اينكه مكررا رئال رو بهترين تيم دنيا عنوان ميكنه . اگه فلسفه بارسا با تيمي مثل رئال فرق ميكنه به همين دلايل هس . رئال غروري داره كه تو خشونت رفتاري بازيكنايي مثل راموس خودشو نشون ميده . اگه پوچتينو ازين نظر با رئال همفكره اين چيزي از بارسا كم نميكنه .
خيلي از دوستان ميگفتن بجاي كوتينيو اريكسن يا دله آلي رو بگيره بارسا راحت تره و همون زمان گفتم كه پوچيتينو رابطه خوبي با بارسا نداره و ازين جهت گرفتن بازيكن از تاتنهام سخته . ( كلوپ حداقل دشمن بارسا نيس اگرم با اومدن كوتينيو مخالفت داشت )
بنظر ميرسه كه با چنين اظهار نظرهايي گزينه همكاري با رئال هس در آينده ست . بازيكنا و مربي هاي بزرگي با بارسا رقابت كردن و بارها چاره اي جز شكست نداشتن .
بارسا هم درخواست كمك نكرده از ايشون كه مدام بر طبل دشمني با بارسا ميكوبه . ايشون ميتونه با فكر دشمني بارسا آرامش رو از خودش سلب كنه ( مثل همه كساني كه اهل كينه هستن ) اما قطعا در قالب هيچ تيمي و با هيچ دستاويزي خدشه اي به درياي محبت بارسا و هوادارنش نميتونه وارد كنه.( بارسا با تاييد امثال ايشون بزرگ نشده كه با دشمني ش بخواد كوچيك بشه )
آخرین نظرات مطالب دیگر