داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
1

تایید شد؛ چرا بارسلونا امباپه را جذب نکرد؟

کیلیان امباپه - Kylian Mbappe
Xبستن
...
کیلیان امباپه
کد خبر : 71637  |   زمان ارسال : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
خرید دمبله به جای امباپه

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، باشگاه بارسلونا خبر مینگوئلا را درخصوص تلاش برای انتقال کیلیان امباپه تایید کرده است جایی که بارسلونا می توانست امروز به جای دمبله، هموطن جوان تر او یعنی کیلیان امباپه ای را دراختیار داشته باشد که طبق ادعای مینگوئلا شخصا فقط بارسلونا را می خواست.

 

پس از اینکه مینگوئلا اعلام کرد (اینجا) بارسلونا می توانست کیلیان امباپه را با 120 میلیون یورو نقد به اضافه 30 میلیون یورو متغیر داشته باشد، موندو دیپورتیوو گزارش داد که باشگاه بارسلونا ادعا می کند که مینگوئلا ایجنت امباپه مبلغ پاداش ها را مشخص نکرده بود و هزینه نهایی انتقال بیشتر از دمبله می شد.

 

مینگوئلا که پیش از این اعلام کرده بود که درخصوص رفتن نیمار از بارسلونا به باشگاه هشدار داده بوده درنهایت امباپه را علی رغم علاقه شخصی برای بازی در بارسلونا راهی پاری سن ژرمن فرانسه کرد.

 

درنهایت بارسلونا به جای 120 میلیون یورو نقد و مشخص نبودن مبلغ متغیر انتقال امباپه، با 105 میلیون یورو نقد موفق به خرید دمبله ای شد که دارای بند متغیر 40 میلیون یورویی است و تقریبا درنهایت مبل مشابهی با امباپه هزینه بر می دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فرانک جی آندروود(AL pacino)
فرانک جی آندروود(AL pacino) (جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶)
۴۸ ۲
زوج دمبله و ام باپه مکمل هم دیگ هستن چرا ک دمبله تو خلاقیت و موقعیت سازی برتره و ام باپه تو گلزنی و وقتی این دو در کنار مسی ک تو همه چی استاده باشن اون موقع ی خط حمله کامل داریم.
رضامصلح
رضامصلح (جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶)
۱۲ ۵۸
به سوارز چاق هم میگفتیم برو عمل کن زانو تو زود تر خخخ
آخرین نظرات مطالب دیگر