داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
1

روزی بزرگ در انتظار دنیس سوارز !

دنیس سوارز - Denis Suárez
Xبستن
...
دنیس سوارز
کد خبر : 71653  |   زمان ارسال : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
فردا شب دنیس سوارز به ترکیب تیم باز خواهد گشت !

اختصاصی بارسا نیوز - فردا شب دنیس به بازی گرفته میشود.

 

طبق گزارش مارکــا، فردا دیدار مهم و سختی در انتظار تیم ارنستو والورده است. بعد از تساوی خارج از خانه در مقابل اتلتیکو مادرید فردا شب از ساعت 22:15 بارسلونا میزبان مالاگا است. در این چند سال مالاگا یک درد سر بزرگ برای بارسلونا بوده و همیشه تیم را اذیت کرده است.

 

در دیدار فردا شب ممکن است بازیکنان جدیدی به ترکیب تیم اضافه شوند که از مهم ترین آن ها میتوان به دنیس سوارز اشاره کرد. پسر گالیسی در این فصل زیر نظر والورده عملکرد خوبی داشته است و برای فردا شب نیز شانس زیادی دارد تا در ترکیب تیم قرار بگیرد. در دیدار های گذشته پائولینیو ، آندره گومز و جرارد دلوفئو بار حالا در ترکیب بارسلونا قرار گرفته اند با توجه به این چرخش به نظر میرسد که فردا نوبت دنیس خواهد بود.

 

در این فصل دنیس سوارز گل های مهمی برای بارسلونا به ثمر رسانده است. این بازیکن جوان 2 گل در 7 بازی به ثمر رسانده است. دنیس بعد از مسی و سوارز به صورت مشترک با پائولینیو بهترین گلزن تیم است. البته پائولینیو دقایق بیشتری نسبت به دنیس به میدان رفته است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر