داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
12

مصدومیت غیرمنتظره ۲ بازیکن بارسلونا

ارنستو والورده
Xبستن
...
ارنستو والورده
کد خبر : 71716  |   زمان ارسال : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
انتظار میرفت هر دو در روز سه شنبه در کوپا دل ری بازی کنند اما این احتمال ضعیف است .

اختصاصی بارسا نیوز - ارنستو والورده امروز با شرایط عجیبی در تمرین مواجه شد . الیکس ویدال و آردا توران امروز احساس ناراحتی داشتند . این در حالی بود که والورده قصد داشت به این دو بازیکن در اولین بازی کوپا دل ری به آنها دقایقی بازی بدهد .

 

ناراحتی این دو بازیکن باعث تعجب شد زیرا آنها برابر مالاگا هم بازی نکردند . در واقعا آنها حتی برای این بازی دعوت هم نشده بودند . مورد آردا توران بیشتر باعث کنجکاوی میشود زیرا او که در بازی های تیم ملی ترکیه مصدوم شده بود قبل از بازی با مالاگا اعلام شد بهبود یافته است اما امروز دوباره در دسترس نبود .

 

 

واقعیت این است که وضعیت آردا و الیکس خوش آیند نیست . والورده بر روی بازیکن ترکیه ای حساب نمیکند . در هر صورت کوپا دل ری میتوانست یک موقعیت خوب برای او باشد به طوری که برای نقل و انتقالات زمستانی تاثیر گذار است . وضعیت الیکس پیچیده تر است زیرا پس از نارضایتی از عملکرد او در سوپرکاپ , سرمربی به او نه به عنوان مدافع راست بلکه در پست های دیگری از او استفاده کرد .

 

لازم است تا به تمرین فردا توجه بیشتری شود تا ببینیم آیا ناراحتی آنها بهبود می یابد یا نه .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فرانک جی آندروود(kevin spacey)
فرانک جی آندروود(kevin spacey) (یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶)
۱۰ ۹
لیورپول 5تایی نشه،نذری میدم.مدافع لیورپول حتی عقلش نمیرسه وقتی دروازه بان بیرون میاد بره رو خط وایسته.انصافا ون دایک باید بخرن.
سینا1
سینا1 (یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶)
۷ ۰
عزیز من فرانک جان تاتنهام خیلی قوی هست یکی از یکی بهتر یک گلزن بسیار خوی دارن به اسم هرکین لیورپول تقصیری نداره ولی امسال لیوپول از دفاع نابود هست
@oxford
سینا1
سینا1 (یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶)
۱ ۰
عزیز من فرانک جان تاتنهام خیلی قوی هست یکی از یکی بهتر یک گلزن بسیار خوی دارن به اسم هرکین لسورپول تقصیری نداره ولی امسال لیوپول از دفاع نابود هست
@oxford
فرانک جی آندروود(kevin spacey)
فرانک جی آندروود(kevin spacey) (یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶)
۲ ۴
این تیم همون تیم سال قبل وتازه تقویتم شده اما لیورپول همیشه مشکل دفاع داشته،الان لیورپول ضعیف نشده بلک بقیه تیما قوی شدن،تاتنهامم داستان زیاد داره از تزریق پولای ی.ه.و.د.ی تامافیا جمع کردن ستاره های فوتبال،فوتبال فقط تو زمینو ساختمون مدیریت نیست،فوتبال دستای پشت پرده با دستکش سفیدم داره.
عرفان
عرفان (یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶)
۴ ۱
توران ، ویدال و ورمالین نزدیک ترین گزینه ها به خروج در زمستان هستند
آخرین نظرات مطالب دیگر