داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ لوانته
پایان : نیازمند کامبک !
1

تراشتگن قهرمان بارسلونا : تمام تلاشم را میکنم !

مارک آندره تراشتگن - Marc-André Ter Stegen
Xبستن
...
مارک آندره تراشتگن
کد خبر : 71916  |   زمان ارسال : یکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
وظیفه من دفاع از دروازه بارسلونا است !

اختصاصی بارسا نیوز - مارک آندره تراشتگن قهرمان بارسلونا در سان مامس بود.

 

طبق گزارش as ، عملکرد فوق العاده درخشان مارک تراشتگن کمک زیادی به بارسلونا کرد که در این دیدار خارج از خانه بتواند امتیاز کامل بازی را بدست آورد. تراشتگن قهرمان بارسلونا در سانس مامس بود مرد آلمانی در این بازی سیو های تاثیر گذاری انجام داد.

 

دیدار مقابل بیلبائو :

در نیمه دوم حریف کمی مارو اذیت کرد. فهمیدیم که باید خودمون رو تقویت کنیم چون در غیر این صورت ممکن است وضعیت بدی برای ما پیش بیایید.

 

عملکرد فوق العاده ات :

 

فکر میکنم که هر بازیکنی دلش بخواهد در هر بازی بهترین عملکردش رو به نمایش بگذارد. من هر روز سخت تلاش میکنم تا پیشرفت کنم و برای تیمم مفید باشم. هدف من نمایش بهترین عملکردم در بازی های سخت و دشوار است.

 

من یک دروازبان هستم و وظیفه من اینه که از دروازه تیمم مقابل توپ های حریف دفاع کنم. در هر بازی سعی میکنم % 100 توانم رو بزارم. من باید وقتی تیم بهم نیاز داشته باشه آماده کمک باشم. مهم ترین مسئله کسب 3 امتیاز این بازی دشوار بود. ما در مسیر درستی هستیم. باید روند پیروزی رو پله پله ادامه بدیم و برای پیروز شدن در هر مسابقه قدم برداریم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
محمد تی
محمد تی (یکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶)
۹ ۶
تراشتگن توپای نزدیکو حتی سختاشم میگیره اما از راه دور گلای مفتی میخوره و مث ماست تو دروازه وای میسته نقطه ضعفش فقط شوت از راه دوره گلای شیباساکی و کاراسکو و اسنسیو رو بیاد بیارید
دست خدا
دست خدا (یکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶)
۳ ۳
دوست عزیز الان ترش به نظر من بهترین دروازه بان دنیاست (( در حال حاضر)) ولی حیف که بیچاره 10 سانت کم داره و قد کوتاه وگرنه اصلا گل نمیخورد متاسفانه توی همه گلا یی ک میخوره مشکلش قدشه به همین دلیل همش چالش مانکن اجرا میکنه
آخرین نظرات مطالب دیگر