داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
2

پیام آبل رویز ستاره جوان بارسلونا به باشگاه های علاقه مند

آبل رویز - Abel Ruiz
Xبستن
...
آبل رویز - Abel Ruiz
کد خبر : 72322  |   زمان ارسال : جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
اولویت من ماندن در بارسلوناست !

اختصاصی بارسا نیوز - آبل رویز مهاجم جوان باشگاه بارسلونا که در تیم دوم بازی میکند مدتی پیش در مسابقات جام جهانی زیر 17 سال با اسپانیا نایب قهرمان شد . او درخشش فوق العاده ای در این رقابت ها داشت .

 

رویز در جام جهانی زیر 17 سال که در هند برگزار شد شرکت کرد و عملکرد او بسیار مورد توجه قرار گرفت . او به بارسلونا بازگشته است و حالا صحبت از مذاکره برای تمدید قرارداد است .

 

آبل رویز گفت :

اولویت من همیشه بودن در بارسلونا است . حالا من باید با نماینده ام بنشینم چون بعد از جام جهانی پیشنهادات خوبی ارائه میشود اما قصد من ماندن در این باشگاه است .

 

آبل رویز تنها یکی از 4 بازیکن بارسلوناست که در رقابت جام جهانی هند حضور داشت . او پس از بازگشت توسط بارسلونا نیز مورد احترام بیشتری قرار گرفته است و سرمربی به او بیشتر بازی میدهد .

 

او در این خصوص گفت :

جرارد ( لوپز ) در حال حاضر به من اعتماد دارد و بازی میدهد . من از او بسیار سپاسگزارم که این فرصت های ارزشمند را به من میدهد . حالا ما باید به کار ادامه دهیم .

 

آبل در مورد تجربه حضور در جام جهانی هند ابراز داشت :

این یک تجربه بسیار خوب در یک کشور با یک فرهنگ و آب و هوای متفاوت بود . این میتواند به ورزش ما کمک کند . بابت فینال متاسفم . ما 2 سال بر روی آن کار کردیم و ما بسیار نزدیک بودیم به این دلیل که ما تا دقیقه 20 با نتیجه 2-0 جلو بودیم . ما اشتباه کردیم که باعث شد نایب قهرمان شویم .

 

آبل رویز با زدن 6 گل در این رقابت ها نقش مهمی برای رسیدن اسپانیا به فینال داشت .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مرصاد
مرصاد (جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶)
۲۱ ۱
بازیکن اینده داری نشون داده امیدوارم زود به ترکیب برسه و بدرخشه..این نباید مثل بقیه استعداد های باشگاه نظیر تیاگو.بویان.جوردی امبولا.ایکاردی و چند تای دیگه.از دستمون بره یا خراب بشه
چلسی بارسا
چلسی بارسا (جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶)
۶ ۲
بارسا در نابود کردن استعدادهاش تو اين چند وقت اخير خوب عمل کرده
ماريانو انتهاي فصل به رئال برمي گرده اونوقت سندرو در فصلي که درخشيد با مبلغ 6 ميليون يورو رفت به يک تيم در حال سقوط تا نابود شه
آخرین نظرات مطالب دیگر