داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
18

اینیستا یکی از دلایل ناراحتی رونالدو از رئال مادرید

کریستیانو رونالدو -  ronaldo
Xبستن
...
کریستیانو رونالدو و اینیستا
کد خبر : 72482  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
بارسلونا با اسطوره های خود رفتار خوبی دارد همچون اتفاقی که برای اینیستا افتاد و این باعث شده تا رونالدو نیز انتظار پیشنهاد چنین قراردادی توسط مسئولان رئال مادرید داشته باشد !

اختصاصی بارسا نیوز - به نظر میرسد زمان پایان حضور رونالدو در رئال مادرید میتواند زودتر از انتظارات باشد . این ادعا در برنامه تلویزیونی El Chiringuito مطرح شد .

 

رونالدو یک بازیکن بزرگ برای رئال مادرید محسوب میشود اما او از شرایط قرارداد خود با این تیم راضی نیست و احساس میکند به او بی احترامی شده است . آخرین قراردادی که رونالدو با رئال مادرید امضا کرد باعث میشود این بازیکن تا سال 2021 در رئال بماند و دستمزد او نیز حدود 23.6 میلیون یورو در سال است .

 

این گزارش میگوید که فراتر از دستمزدها در قرارداد که کمتر از مسی است , رونالدو 32 ساله انتظار دارد که فلورینتیو پرز به او یک قرارداد زندگی پیشنهاد دهد . رونالدو احساس میکند به او در رئال مادرید بسیار کمتر از آنچه که او شایسته است است رفتار میکنند .

 

او اخیرا برنده جایزه بهترین بازیکن سال فیفا شده است و میداند هنوز میتواند چند سال دیگر بازی کند .

 

به یاد دارید که آندرس اینیستا مدتی پیش قرارداد خود را تمدید کرد ؟ قرارداد جدید کاپیتان بارسلونا به قرارداد زندگی معروف شده و باعث میشود این بازیکن تا زمان بازنشستگی در بارسلونا بتواند بازی کند .

 

یکی دیگر از دلایل ناراحتی رونالدو که در برنامه El Chiringuito اعلام شد این است که رونالدو اعتقاد دارد که باشگاه رئال مادرید باید از او در پرونده فرار مالیاتی حمایت بیشتری کند . رونالدو متهم است که خزانه داری اسپانیا را فریب داده است که میتواند با جریمه سنگینی مواجه شود و تا 21 ماه زندان برای او در نظر گرفته شود .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کامران بارسایی
کامران بارسایی (چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶)
۱۰ ۴۶
خدایی من ازش متنفرم ولی با این حرفش موافقم نباید باهاش اینجوری رفتار کنن بالاخره هرچی باشه ستاره رئال هست.
البته از پرز و کادر باشگاه انتظار بیشتری نمیره بس که بیشعورن.
سینا
سینا (چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶)
۱۹ ۲
تا ۳۴ سالگی که حتما میمونه رئال! کجا میخواد بره!
ب.ب.ت.ف: مسی
ب.ب.ت.ف: مسی (چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶)
۱۸ ۲۱
اینجا بارسانیوزه یا رونالدونیوز. آخه ما چی کارداریم که رونالدو تا پایان مرگ بی‌شرافتمندانه‌اش تو رئال می‌مونه یا میره تو یه تیم دیگه ذلیل میشه؟ این تیترهاتون هم که مثل همیشه شباهتی به موضوع نداره.
مدیر
مدیر (چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶)
۲۱ ۳
دوست عزیز در برنامه تلویزیونی مورد نظر , اومدن و وضعیت قرارداد مسی و اینیستا رو با وضعیت رونالدو مقایسه کردند . ما بر این اساس خبر رو پوشش دادیم
@BPOFHMer30Me30
آخرین نظرات مطالب دیگر