داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
2

تماس برای نبیل فکیر با ناامیدی از کوتینیو !

نبیل فکیر - Nabil Fekir
Xبستن
...
نبیل فکیر
کد خبر : 72525  |   زمان ارسال : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
روزنامه اسپورت

اختصاصی بارسانیوز – روزنامه اسپورت امروز نبیل فکیر ستاره لیون فرانسه را روی جلد برد تا از دشوار بودن خرید کوتینیو در ژانویه خبر داده باشد.

 

امروز هر دوروزنامه موندو دیپورتیوو و اسپورت از پیچیده بودن و احتمال کم جذب فیلیپه کوتینیو خبر دادند و هرکدام جایگزینی را برای او معرفی کردند.

 

درحالی که روزنامه موندو دیپورتیوو از مسوت اوزیل به عنوان اولویت جانشین زمستانی کوتینیو خبر دادف اسپورت از نبیل فکیر نام برد.

 

طبق گزارش اسپورت، بر هیچ کسی پوشیده نیست که مدیران بارسلونا به دنبال بازیکن جهت تقویت توان تهاجمی تیم در ژانویه هستند که حتی باتوجه به بازگشت دمبله تیم نیازمند تقویت در پست هافبک تهاجمی است.

 

فیلیپه کوتینیو یک اولویت است اما مدیران بارسلونا دریافته اند که خرید او در زمستان فوق العاده پیچیده و سخت است و متقاعد کننده ترین خرید می تواند نبیل فکیر از المپیک لیون باشد.

 

در بارسلونا مدیران به خوبی می دانند که بازار زمستانی بسیار پیچیده تر از تابستان است چون هیچ کدام از تیم ها قصد از دست دادن ستاره های خود را در میانه فصل ندارند.

 

 

بارسلونا سعی خواهد کرد تا پیشنهاد جدیدی را برای کوتینیو آماده و ارسال کند اما مقامات لیورپول به هیچ کدام از پیشنهادهای بارسلونا در تابستان گوش ندادند و از این رو رابرت فرناندز و اوربانو اورتگا در جست و جوی بازیکنان در اروپا به سر می برند.

 

پیگیری فکیر در طول فصل

 

طبق گزارش، مدیران بارسلونا در طول فصل جاری نبیل فکیر را زیرنظر داشته و با نمایندگان او درارتباط وتماس بوده اند و برآورد اولیه از هزینه این انتقال 50 میلیون یورو باتوجه به مشتریانی چون آرسنال می باشد.

 

از سوی دیگر ژان میشل رئیس باشگاه لیون مذاکره کننده سرسختی است و پیش از این اعلام کرده که قصد از دست دادن ستاره اش را در ژانویه ندارد اما به هر حال لیون با فروش اومتیتی بارها نشان داده است که یک باشگاه فروشنده و درآمد زا محسوب می شود.

 

مدیران بارسلونا به کیفیت و موفقیت نبیل فکیر اعتقاد دارند اما می دانند که او برخلاف اومتیتی بالای 50 میلیون یورو هزینه خواهد برد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آنتی رئال
آنتی رئال (جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶)
۲۶ ۱
وقتی مدیریت بی کفایت باشه زمستون و تابستون فرقی نمیکنه. پرز شاکله ی اصلی رئال مادرید رو خرید. بیل، بنزما، رونالدو، کروس ، مودریچ. آبم از آب تکون نخورد. اینا تو کار یه هافبک موندن. باز دم لاپورتا گرم که هنوزم از ثمره ی تلاش اون تو لاماسیا داریم استفاده می کنیم. فکر کنید این مدیرا میخواستن مسی و اینیستا و بوسکتس رو بخرن. سوژه خنده ای میشد
کینگ مسی
کینگ مسی (جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶)
۲ ۰
آره واقعا بی عرضه ها مفت دارن بازیکنای جوون رو از دست میدن مخصوصا هافبکای جوون و باارزش
کینگ
کینگ (جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶)
۲۵ ۰
اگه نبیل فکیر رو بخرن واقعا فوق العادست بارسا بازیکنی رو میخاد که تو لیگ قهرمانان بهش کمک کنه وگه لالیگا به احتمال زیاد به بارسا میرسه اما چمپیونز با این مجموعه واقعا کار سختیه....فشار رو تیم بابت چمپیونز زیاده بعدش تو یه فصل یه 7 یا 8 بازیه که حق اشتتباه توش نیست و فرصت جبران توش نداری اونم مال مراحل حذفیه....بارسا باید مجموعه قوی تری برای این چند بازی داشته باشه چون این چند بازی مختص بازیکنای بزرگ و تعیین کنندست..رئال حتی اگه لالیگارو از دست بده و توش 4م بشه بازم تو این چند بازی با توجه به مجموعش همیشه موفق ظاهر میشه به راحتی 3 هیچ باخته رو تو بازی برگشت با 4 تا جبران میکنن چون مجموعه تعیین کننده ای داره...به همین دلیله خرید اوزیل و نبیل فکیر رو به هرچی خرید ژانویه ترجیح میدم چون بارسا ژانویه باید واس لیگ قهرمانان بازیکن بخره نه لالیگایی که احتمال زیاد مال خودشه...
مسی_ویا
مسی_ویا (جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶)
۶ ۰
این خرید خیلی مناسبی میتونه باشه، با توجه به این که دریبلینگم داره به سبک بارسا میخوره، لیون تو لیگ قهرمانانم نیس شایدم بتونه برا بارسا تو لیگ قهرمانان بازی کنه با 50 هم نتونسن بخرن 70،80 هم بدن بازم بردن، هرچند مدیرای بی عرضه زمستون یا باریکن نمیخرن یا بخرنم میرن بازیکنای بنجولی مثه اندره گومز بازم پیدا میکنن و میخرن
آخرین نظرات مطالب دیگر