داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
1

سرمربی لگانس : بارسلونا بعد از خروج نیمار قوی تر شده

گاریتانو - Garitano
Xبستن
...
گاریتانو سرمربی لگانس
کد خبر : 72553  |   زمان ارسال : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
به دنبال شکست دادن بارسلونا هستیم !

اختصاصی بارسا نیوز - گاریتانو در مورد دیدار مقابل بارسلونا صحبت کرد.

 

طبق گزارش as ، فردا از هفته 12 لالیگا از ساعت 18:45 لگانس میزبان بارسلونا خواهد بود. در این فصل لگانس در شرایط خوبی به سر میبرد و انتظار میرود بارسلونا کار دشواری در پیش داشته باشد. والورده میخواهد به پیروزی هایش در لالیگا ادامه دهد و فاصله امتیازی را حفظ کند.

 

دیدار مقابل بارسلونا :

از این مسئه آگاه هستیم که فردا زجر زیادی مقابل آن ها خواهیم کشید. در چنین بازی هایی باید ذهنیت عوض شود. ما منتظر بهترین ورژن بارسلونا در دیدار فردا هستیم.

 

تفاوت این لگانس با لگانس فصل قبل :

ما از گذشته تجربه و درس های جدیدی را فرا گرفتیم. با بازیکنان جدید ما میتوانیم چیز های بیشتری ارائه بدیم. من باور دارم که این تیم در حال پیشرفت است و نسبت به سال گذشته میتواند نمایش بهتری داشته باشد.

 

عملکرد والورده در بارسلونا :

لازم به توضیح من نیست آمار گویای همه چیز است. والورده یک شخص بزرگ است و بازیکنانی در سطح جهانی را در اختیار دارد. به نظر من لحظات فوق العاده ای در انتظار او و بارسلونا است.

 

خروج نیمار از بارسلونا :

خروج نیمار باعث شده بارسلونا دست نیافتنی تر بشود. آن ها بعد از خروج نیمار در یک مدت زمان کوتاه توانستند تغییرات مهم و مثبتی در تیم ایجاد کنند و در حال حاضر نیز به حق در صدر جدول لالیگا جا دارند. خروج نیمار باعث شد عظمت بارسلونا خود را نشان دهد.

 

پیش بینی شما از دیدار فردا :

پیروزی لگانس !

 

متوقف کردن مسی :

بهترین کار برای متوقف کردن مسی این است که اجازه ندهیم توپ به او برسد. انجام دادن این کار فوق العاده دشوار است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ليو نابغه
ليو نابغه (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۶ ۱
همه اين فصل ميخان بارسا رو شكست بدن ولي واقعيت جيز ديكه اي رو نشون ميده,من بر خلاف خيلي از دوستان باور دارم اين بارسا خيلي قدرتمند و سازمان يافته بازي ميكنه واقعا شكست نابذيره دىسته خيلي جشنواز نيس بعضي بازيا ولي عالي كار كرده والورده دمش كرم خداييش,ايشاله همينطور ادامه بديم تا بايان فصل ايشاله
آخرین نظرات مطالب دیگر