داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
24

رئیس لالیگا : ممکن است نیوکمپ بسته شود !

خاویر تباس
Xبستن
...
خاویر تباس
کد خبر : 72562  |   زمان ارسال : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
تباس بارسلونا را تهدید به بسته شدن نیوکمپ کرد !

اختصاصی بارسا نیوز - رئیس لالیگا میگوید شعارهای جدایی طلبانه هواداران بارسلونا میتواند در نهایت باعث بسته شدن نیوکمپ شود .

 

به گزارش موندو دپورتیوو , خاویر تباس رئیس لالیگا روز جمعه در مورد شعارهای استقلال کاتالونیا در نیوکمپ صحبت کرد . او چند شعار هواداران بارسلونا را برای مثال عنوان نمود و آنها را به شدت محکوم کرد .

 

تباس گفت :

تا امروز فریاد شعارهای استقلال ( کاتالونیا ) توهین آمیز یا خشونت آمیز تلقی نشده است . شعارهایی مانند “Puta España”, “Puta Catalunya”, “Puta Andalucía”  و یا مشابه که توسط مسئولان مسابقه محکوم شده اند . اگر کمیته مسابقات تصمیم بگیرد که اینها قابل مجازات است و اگر دادگاه شکایت اداری را تایید کند , شامل چندین محرومیت میشود و در نهایت ممکن است نیوکمپ بسته شود .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ویسکا ال بارسا!
ویسکا ال بارسا! (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۲۸ ۰
هیچی دیگه فردا دولت اسپانیا تو نیو کمپ مامور میذاره هرکی خواست وارد نیو کمپ بشه رو دستگیر کنن....به زودی کاتالونیا جدا میشه...تا ابد که نمیشه زور ب کار برد..
کاتالان
کاتالان (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۲۸ ۱
نخورش باو : |
.
قیافه ی تباس حکایت از وضعیت این روز های رئال داره : )
ليو نابغه
ليو نابغه (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۱۳ ۱
زنرال فرانكوت نتونست كاري بكنه حالا تو ميخاي با اين قيافت???بشين سر جات هيج... نميكني ذغالي فقط باس بشيني سه كانه و 6 كانه سرورتو ببيني و دق كني از امروز تا2020
احسان
احسان (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۷ ۱۰
بنظر من حق با دولته.یعنی چی که میخواد جداشه مگه کشکه؟دوستان کشور خودمونو در نظر بگیرید شما حاضرید یه وجب از خاک کشورت کم شه؟به عنوان مثال استان سیستان و بلوچستان بگه ما میخوایم جدا شیم شما ساکت میشینید؟
تنکیو لیونل
تنکیو لیونل (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۱۱ ۲
وقتی مردم یه شهر بخوان از یه کشور جدا شن اون روز روز جدا شدن اون شهر ازون کشوره باید دلها رو یکی کرد تا شهرها هم یکی شن به زور نمیشه
کاتالان از اسپانیا متنفره زوری که نمیشه
بارسا مسی
بارسا مسی (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۶ ۰
احسان عزیز شما فرض کن مثلا مردم سیستان تصمیم بگیرن از ما جدا شن و ما با زور اصلحه و توپ و تانک و ترساندن و حتی کشتن مردم مانع جدایی آنها بشیم آیا این ارزشی داره؟
از نظر من هیچ ارزشی نداره من ترجیح میدم کشوری کوچک با مردمی شاد همدل و سربلند داشته باشم نه کشوری که بزرگ باشه ولی مردمش از هم بیزار باشن
آخرین نظرات مطالب دیگر