داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
0

یک خواننده برای تمدید قرارداد مسی دست به کار شد

لیونل مسی - lionel messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 72592  |   زمان ارسال : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
تمدید نشدن قرارداد مسی باعث شد تا خواننده سرشناس اسپانیایی دست به کار شود !

اختصاصی بارسا نیوز - خوان مانوئل سرات خواننده و ترانه سرای اسپانیایی اقدام به نوشتن نامه ای به جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا برای تمدید قرارداد مسی کرد . این نامه توسط روزنامه ال پایس منتشر شد .

 

به گزارش موندو دپورتیوو , سرات در این نامه به رئیس بارسلونا تذکر داد که برای تمدید قرارداد مسی تنها 45 روز فرصت دارند زیرا به گفته ی این خواننده بازیکن آرژانتینی از 1 ژانویه بازیکن آزاد میشود .

 

این خواننده وضعیت مسی را با نیمار مقایسه و در بخشی از نامه آورده است که 45 روز بسیار زود میگذرد و به بارتومئو در مورد تکرار اتفاقات نیمار هشدار داد و به مدیر بارسلونا گفت که وضعیت نیمار را به یاد بیاورد .

 

اگرچه او در این نامه در مورد احتمال حضور مسی در باشگاه دیگری به شدت هشدار میدهد اما معتقد نیست که این اتفاق رخ دهد اما نامه اش را با این کلمات به پایان داد " مضطرب و بی قرار " .

 

در این نامه خطاب به مسی نیز آمده است :

اگر تصمیم گرفتید دوران فوتبال خود را در نیوولز اولد بویز پایان دهید , قسم میخورم که شما را همراهی میکنم و در پارک استقلال  برای تشکر از شما سخنرانی خواهم کرد .

سرات در کنار والدانو و سفیر آرژانتین در کنسولگری شهر بارسلونا

 

گفتنی است بارسلونا در 5 جولای اعلام کرد قرارداد مسی تا سال 2021 تمدید میشود . قراردادی که پدر لیونل مسی به عنوان نماینده قانونی تایید کرده است اما هنوز توسط مسی امضا نشده است . با این وجود باشگاه مدعی است که این توافق کاملا معتبر است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ليو نابغه
ليو نابغه (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶)
۱۰ ۰
راضيش كنين بزنه امضا رو ديكه از استرس مرديم خداوكيل,بارتو بجنب بازيكن ك نخريدي لاقل كينكمون نبره بيجاره شيم اه
آخرین نظرات مطالب دیگر