داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
2

مهلت بارسلونا به لیورپول برای پاسخ به پیشنهاد کوتینیو !

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 72660  |   زمان ارسال : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
آبی اناری ها به دنبال جایگزین

اختصاصی بارسانیوز - طبق اطلاعات بیرون یا بدست آمده از باشگاه بارسلونا بنابر گزارش روزنامه موندو دیپورتیوو، مدیران دریافته اند که لیورپول به مانند تابستان قصد فروش فیلیپه کوتینیو را در ژانویه ندارد و درصورتی موافقت خواهند کرد که هزینه انتقال بسیار زیاد باشد.

 

فیلیپه کوتینیو همچنان اولویت خرید زمستانی بارسلونا است اما در باشگاه بارسلونا، مدیران دریافته اند که خرید کوتینیو پیچیده است و مشکلاتی باتوجه به سرسختی مقامات لیورپول در فروش نظیر هزینه زیاد انتقال و اجازه بازی نکردنش در لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد و از طرفی کوتینیو نیز خود را تا انتهای فصل نسبت به لیورپول متعهد دانسته است.

 

طبق گزارش موندو، بارسلونا حدودا دو ماه قبل پیشنهاد 80 میلیون یورو نقد به اضافه 30 میلیون یورو متغیر را برای باشگاه لیورپول فرستاده اما تا به امروز پاسخ آن را دریافت نکرده است.

 

بنابراین باشگاه بارسلونا تا انتهای ماه جاری میلادی یعنی تا 10 روز دیگر برای دریافت پاسخ باشگاه لیورپول صبر خواهد کرد و در صورت عدم تمایل لیورپول به فروش، وارد مذاکره خرید اوزیل خواهد شد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عرفان
عرفان (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۳۴ ۴
کوتینیو همچنان هدف اول بارسا خواهد بود
اما نه این طور که بگیم یا کوتینیو یا هیچکس دیگه
باید تیم تو زمستون تقویت بشه و بهتره بازیکنی خریداری کنیم که توانایی بازی تو اروپا رو هم داشته باشه
فکیر و اوزیل انتخاب های خوبی هستند
هلنا
هلنا (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۲۰ ۷
من که اصن چشم آب نمیخوره اینا بازیکن بخرن
ماهان
ماهان (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۴ ۰
منم همینطور
ولی باید حتما یه بازیکن تاپ ودرجه اول ب نیوکمپ اورده بشه
متاسفانه مدیرای بارسا لیاقت نشستن رواین صندلی روندارن تاکنون عملکرد خوبی ازشون ندیدیم
فصل نقل وانتقالات برا هوادارای بارسا جز استرس هیچی نداشته
برعکس پرز ک تازنگ میزنه طرف نیم ساعت دیگ توتیمه
ب.ب.ت.ف: مسی
ب.ب.ت.ف: مسی (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۱۷ ۴
باید اولویت خرید بازیکنان توسط بارسلونا اوزیل و فکیر باشند و تابستون هم میتونند کوتینیو را جذب کنن. ولی نباید برای خرید بازیکنانی مثل گریزمان، دیماریا و یا هررا حتی فکر کنند چه برسد به اینکه نسبت به خریدشان اقدام کنند.
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۱۶ ۴
بارسا حداقل 3 خرید نیاز داره.........
به ترتیب اهمیت........دفاع (دلیخت)
حمله (مارسیال)
هافبک (کوتی)
 علی
علی (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۲ ۲
اسم اصلیش ماتیاس دی لیگت هست من خودم وقتی بازیش رو دیدم گزارشگر دی لیگت صداش زد چندبار هم دقت کردم همین اسم بود
یه بارسایی متعصب
یه بارسایی متعصب (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۶ ۱
درسته تیم خوب بازی نمیکنه ولی نتیجه میگیره و نباید زیاد ترکیب رو اینور اونور کنن تو ژانویه میتونن یه دفاع جوان دلیخت بهمراه اوزیل بیاد تا حدودی کفایت میکنه ولی تو تابستان مارلون برگرده یا مینا خریداری بشه واس دفاع هافبک هم کوتینیو و تیاگو آلکانترا بیاد واس حمله هم گریزمان مارسیال و ورنر بیاد تیم اونوقت سه سال پشت سر هم میتونیم سه گانه کسب کنیم
تورج
تورج (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۶ ۵
اگه نتونن کوتینیو رو تو ژانویه بخرن دیگه محاله بتونن تو تابستان حتی به کوتینیو فکر کنن. با توجه به ورود ناصر خلیفی به رقابت برای خرید کوتینیو و شروع بازی های جام جهانی قیمت این بازیکن حداقل 1.5 برابر قیمت فعلی خواهد بود. بارسا باید یا به فکر خرید بازیکنان تاپ و درجه یک مثل کوتینیو یا هازارد باشه یا بازیکنان آینده داری مثل فکیر، لمار، مارسیال و .. رو بخره. خرید بازیکنانی مثل اوزیل و دیماریا هیچ دردی از بارسا دوا نمیکنه. این جور بازیکنا واقعا دیگه تموم شدن. اگه قرار به خرید این جور بازیکناست از نظر بنده الکسیس سانچز، فابرگاس و پدرو به مراتب بیشتر از بازیکنانی مثل اوزیل و دیماریا به درد بارسا خواهند خورد. چطور شما نمیتونین آردا تورانی رو که چه از لحاظ استایل بازی و جنگندگی و چه از لحاظ تعصب و غیرتی که به بارسا داره به مراتب بیشتر از اوزیل و دیماریاست، حتی 10 میلیون یورو بفروشی اما اینا بازیکن تموم شده ای مثل اوزیل رو که 90 دقیقه تو زمین راه میره و در اکثر مواقع حال و حوصله دویدن رو نداره 20 میلیون یورو میخری؟؟!!! واقعا باید به طرز فکر مدیران بارسا تاسف خورد!!!
آخرین نظرات مطالب دیگر