داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
3

گزارش تمرین والنسیا ; مصدومیت ۳ خفاش !

سیمونه زازا - Simone Zaza
Xبستن
...
سیمونه زازا
کد خبر : 72684  |   زمان ارسال : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
گزارش تمرین والنسیا

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، تمرین امروز والنسیا جهت آماده سازی برای دیدار با بارسلونا یک غایب بزرگ داشت و وضعیت زازا نیز برای این تیم نگران کننده است.

 

بازیکنان والنسیا پس از تعطیلی در تمرین روز گذشته امروز به تمرینات بازگشتند که نمانیا ماکسیموویچ بازیکن ملی پوش صربستانی این تیم این تمرین را به دلیل مصدومیت از دست داد.

 

اما سیمونه زازا مهاجم گلزن این تیم جلسه تمرینی امروز را علی رغم مشکلاتی در مینیسک زانوی چپ خود پس از وقفه کوتاهی در تمرین با بازگشت به زمین تا انتها تمرین کرد درحالی که ماکسیموویچ علی رغم شروع خوب در تمرینات دچار درد شد و تمرین را ترک کرد.

 

در تیم والنسیا، جیسون موریو نیز مدافع میانی کلمبیایی بازی با بارسلونا را از دست خواهد داد و امروز باشگاه والنسیا این را تایید کرد درحالی که کادر پزشکی والنسیا ناحیه آسیب دیدگی او را مشخص نکرده است و اعلام نمود که نیاز به بررسی بیشتر دارند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر