داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
1

عصبانیت آردا توران از بارسلونا

آردا توران - arda turan
Xبستن
...
آردا توران
کد خبر : 72686  |   زمان ارسال : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
روز گذشته موندو دپورتیوو از جلسه ای نوشت که بین آردا توران و یکی از مدیران بارسلونا به نام پپ سگورا برگزار شد .

اختصاصی بارسا نیوز - آردا توران عصبانی شده است زیرا بارسلونا گزارش هایی که میگفتند او قصد ترک بارسلونا را دارد , تکذیب کرد !

 

در این جلسه که روز دوشنبه انجام گرفت , آردا توران برای خروج از بارسلونا درخواست کرد . این چیزی است که رسانه های ترکیه ای دیروز مدعی شدند . مشکل اینجاست که باشگاه بارسلونا میگوید چنین جلسه ای انجام نشده است .

 

رسانه ترکیه ای فاناتیک دیروز اولین منبعی بود که جلسه بین توران و پپ سگورا را پوشش داد . این روزنامه نوشت که در این جلسه توران به مدیر بارسلونا گفت " نظر من تغییر نمیکند . بارسلونا بهترین باشگاه جهان است و بازی در اینجا رویای من است اما لحظه رفتن است" .

 

آردا همچنین از مدیر بارسلونا خواست که خروج او را تسریع کنند . این هافبک ترکیه ای احساس میکند که در بارسلونا نمیتواند دقایق زیادی بازی کند و وضعیت او دشوار است .

 

سگورا نیز در این جلسه گفت صداقت توران را درک میکند و از این بازیکن تشکر کرد و گفت در ژانویه به دنبال راه حلی خواهد بود .

 

با این حال بارسلونا میگوید گزارش رسانه های ترکیه ای درست نیست . در واقع باشگاه مدعی است که هیچ ملاقاتی بین توران و سگورا انجام نشده است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شاهین اف.سی.بی
شاهین اف.سی.بی (سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶)
۸ ۱۴
آخرم تا بازنشستگی بیخ ریش خودمونه این.
آخرین نظرات مطالب دیگر