داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
2

کنفرانس راکیتیج : مقابل یوونتوس باید بدون اشتباه باشیم . باید به تصمیم مسی احترام بگذاریم !

ایوان راکیتیچ - Ivan Rakitic
Xبستن
...
ایوان راکیتیچ
کد خبر : 72691  |   زمان ارسال : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
هیچ تیمی دوست ندارد مقابل بارسلونا قرار بگیرد !

اختصاصی بارسا نیوز - کنفرانس مطبوعاتی راکیتیچ را دنبال میکنیم.

 

طبق گزارش مارکا، فردا شب یوونتوس در ورزشگاه تورین میزبان بارسلونا خواهد بود. ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حساس شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. در ادامه کنفرانس وی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

خرید های این فصل :

در پایان فصل ارزیایی میکنید. من به هم تیمی های جدیدم کاملا اعتماد دارم و میخواهیم به کمک هم تمام عناوین را بدست بیاوریم.

 

پیروزی در دیدار فردا :

پیروزی در هر بازی برای ما با اهمیت است. اما ما برای این مسابقه هیجان زده هستیم. فردا باید یک بازی کامل ، بدون اشتباه و سرعتی را به نمایش بگذاریم. ما باید در بهترین فرم خودمون باشیم تا بتوانیم نتیجه خوبی را بدست آوریم. پیروزی در این بازی به ما اعتماد میدهد.

 

انتقام شکست 0-3 :

همه چیز خیلی سریع گذشت. در آن بازی اونا شایسته و مستحق پیروزی بودن همانطور که ما تو بازی نیوکمپ لایق پیروزی بودیم. در آن دیدار درس های زیادی رو فرا گرفتیم برای دیدار فردا پیروزی با همراه یک نمایش خوب را میخواهیم.

 

عدم حضور بوفون در جام جهانی :

میخواهم جام را به بوفون تقدیم کنم. وقتی اشکای بعد از بازیش رو تماشا کنی دلت میخواهد در کنارش بشینی و گریه کنی اون لایق احترام فراوانی است.

 

نگرانی در مورد آینده مسی :

با مسی در مورد تمدید صحبتی نکردم ولی همه اطمینان داریم. ما باید به نظر همه احترام بگذاریم ، مسی نماد بارسلونا و تا ابد در کنار ما خواهد بود. مسی جزئی از این باشگاه و تمام طرفداران میخواهند باهاش عکس بگیرند و امضاشو داشته باشند منم به عنوان یک بازیکن میخواهم تا پنج سال دیگر کنارش بازی کنم و از این فوتبال لذت ببرم. نمیتوانم بگویم که مسی 100% باقی خواهد ماند ولی در هر صورت باید به تصمیمش احترام بگذاریم. من به رئیس و مسی اعتماد کامل دارم.

 

مصدوم های یوونتوس :

ما فردا همه تمام تلاشمون را خواهیم کرد. میدونیم که مقابل چه تیمی بازی خواهیم کرد و احترام زیادی برای آن ها قائل هستیم. بازی سختی در پیش خواهد بود.من

 

رئیس گفته بازیکنای جدیدی در راه هستن :

من فکر میکنم که عملکرد خوبی داریم. به هم تیمی هایم اعتماد کامل دارم ولی خواهیم دید که در ژانویه چه اتفاقی رخ خواهد داد. ما میخواهیم در پایان فصل در صدر تمام جداول باشیم.

 

وضعیت تیم پیش از سفر به تورین :

من فکر میکنم که ما یک تیم یک پارچه هستیم و هیچ تیمی دوست ندارد در مقابل ما قرار بگیرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر