داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
1

ورمائلن آماده بازی برابر دشوار ترین رقیب بارسلونا

توماس ورمالن - Vermaelen
Xبستن
...
توماس ورمالن
کد خبر : 72735  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
ورمالن میخواهد در مقابل والنسیا به میدان برود !

اختصاصی بارسا نیوز - ورمالن خود را برای دیدار مقابل والنسیا آماده میکند.

 

طبق گزارش مارکا، توماس ورمالن مدافع بلژیکی بارسلونا قصد دارد در حساس روز یکشنبه مقابل والنسیا در مستایا از ابتدا در ترکیب بارسلونا باشد. جرارد پیکه به علت محرومیت و خاویر ماسکرانو به علت مصدومیت در این دیدار مهم و حساس غایب خواهند بود.

 

ورمالن اهمیت این بازی مهم را میداند از همین رو بعد از پایان دیدار لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس در ورزشگاه به تمرین پرداخت. در این دیدار مدافع بلژیکی برای بارسلونا به میدان نرفت اما به احتمال بسیار قوی در مقابل والنسیا او به همراه اومتیتی زوج دفاعی بارسلونا را تشکیل میدهند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لیونل اندرس مسی
لیونل اندرس مسی (پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶)
۸ ۰
دوستان بارسایی به خاطر یه نفر میخوام اسم پروفالیمو از لیونل اندرس مسی به تیربار تغییر بدم اخه خودش اسم مسخرش مصلح فک‌میکنن همه مثل خودشن در ضمن ناقص العقل رو تاحالا نشنیدی من جونمم برای کینگم میدم پس shut up you stoped You are a foolish man who aspires to bother me because of nonsense خدایا کیا رو بارسایی کردی اخه
 علی
علی (پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶)
۶ ۰
دوستان بارسایی اصلا نگران دفاع مقابل والنسیا نباشند اگه بازی های بلژیک رو دیده باشید می بینید که ورمائلن مدافع مستحکمیه و به مرز آمادگی رسیده امیدوارم تو این بازی دل هوادارای بارسا بدست بیاره
به امید پیرئزی پر گل بارسا
آخرین نظرات مطالب دیگر