داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
2

والورده: مسی زیاد بازی کرده بود !

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
Xبستن
...
ارنستو والورده
کد خبر : 72736  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ارنستو والورده در کنفرانس پس از بازی با یوونتوس

اختصاصی بارسانیوز – بارسلونا در هفته پنجم گروهی لیگ قهرمانان در تورین با تساوی بدون گل از زمین خارج شد تا والورده پس از بازی درخصوص بازی ندادن به مسی مورد سوال قرار بگیرد.

 

درحالی که صعود بارسلونا به دور بعدی رقابت ها مشخص بودف والورده در این بازی به مسی و آلبا استراحت داد که والورده در کنفرانس پس از بازی گفت:

ما احساس خوبی داریم چون به عنوان تیم صدرنشین بازی کردیم و به قصد افزایش امتیازات خود و کسب پیروزی وارد بازی شدیم. ما با هویت خودمان بازی کردیم علی رغم اینکه می دانستیم یوونتوس در اینجا فشار زیادی روی حریفانش می اورد . ما در بسیاری از لحظات بازی بر حریف مسلط بودیم. تمامی رقیبان خوب هستند. درنهایت این یک امتیاز به ما کمک کرد تا به عنوان صدرنشین صعود کنیم.

 

بازی ندادن به مسی از ابتدا؟

او زیاد بازی کرده بود و می توانست در این بازی استراحت کند و تصمیم گرفتیم تا در نیمه دوم به او بازی دهیم. این ها چیزهایی مربوط به مدیریت تیم توسط مربی است.

 

عملکرد تراشتگن؟

او در لحظات خوب خودش قرار دارد و اگرچه که هدف و قصد ما این نیست که او در طول بازی زیاد واکنش نشان دهد (از نظر اهمیت استحکام دفاعی و ندادن موقعیت گل به حریف) اما سیو لحظات آخر او فوق العاده و حیاتی بود چون اگر آن توپ گل می شد، برنده می شدند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فرانک جی آندروود
فرانک جی آندروود (پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶)
۲۴ ۳
اینکه پاعو راکی بوستکس دلوفئو اینیستا دینیه رو فیکس قرارش داد معلوم بود اولویت با تساویه و برای برد ب بازی نرفته بودن ک نتیجه همونی شد ک والورده میخواست هم استراحت ب مسی آلبا و هم تساوی در جایی ک اسپانیایی ها همیشه مرده شون درمیاد.
 علی
علی (پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶)
۲ ۲
والورده از همون تاکتیکی استفاده کرد که تو بیلبائو جلوی تیمای قدر تمند استفاده می کرد و نتیجه می گرفت واورده تصمیم درستی گرفت یعنی در حین داشتن مالکیت توپ ضد از ضد حمله استفاده می کرد
زمانی که توپ دست هافبک ها بود تا قسمت جلوی زمین حریف پاسکاری می کردن و وقتی یوونتوس از دیبالا و پیانیچ استفاده می کرد به پشت محوطه بارسا میرسید بارسا بوسیله سمدو و دینیه توپ رو جلو می برد دیدیم که از آلبا هم در نیمه دوم به خاطر همین تاکتیک استفاده نکرد
تنها مشکل تیم نبود یه وینگ مثل دنیس بود که واورده به خاطر تجربه کم ازش استفاده نکرد که کار درستی بود اگه فردی متل دیبروینه یا کوتینیو تو همین تاکتیک بازی می کردن مطمئنا برنده بازی بازی بارسا بود
آخرین نظرات مطالب دیگر