داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
19

ادعای جالب اکیپ در مورد آینده لوئیز انریکه !

لوئیز انریکه - Luis Enrique
Xبستن
...
لوئیز انریکه
کد خبر : 73298  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
ناصر الخلیفی در فکر استخدام لوئیز انریکه است !

اختصاصی بارسا نیوز - احتمال اخراج زود هنگام امری وجود دارد.

 

طبق گزارش موندو، شکست 1-3 پاریسن ژرمن مقابل تیم بایرن مونیخ آینده اونای امری را به خطر انداخته است. در تابستان 2016 امری هدایت پاریسن ژرمن را بر عهده گرفت اما نتوانست عنوان خاصی را برای این باشگاه فرانسوی بدست آورد. عملکرد تیم اونای امری در رقابت های لیگ فرانسه فوق العاده بوده اما دو شکست متوالی باعث شده انتقاد های زیادی از امری و سبک بازی تیمش بشود.

 

به نقل از اکیپ، ناصر الخلیفی مالک عرب این باشگاه فرانسوی به دنبال جذب یک سرمربی مناسب با اهداف تیمش است و در حال حاضر نیز از لوئیز انریکه سرمربی سابق باشگاه بارسلونا که توانست عناوین زیادی را نیز کسب کند نام برده میشود. گفتنی است که تا به اینجای کار سرمربی های بزرگی به تیم پاریسن ژرمن لینک شده اند که میشود که سیمئونه ، آلگری ، خوزه مورینیو ، کونته و ... اشاره کرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
برزیل سرور آرژانتین
برزیل سرور آرژانتین (پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶)
۱۱ ۱۵
پاریسیها هم مربی بزرگی میخوان هم یک دروازبان ششدانگ
فرانک جی آندروود
فرانک جی آندروود (پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶)
۱۲ ۴
پاریسن بیشتر ب ی مربی لازم دارن ک جو رختکن و تیم رو بی حاشیه نگه داره ک اون شخص انریکه نیست.اما یورگن کلوپ،زیدان،والورده،پوچتینو،توانایی چنین کاریو دارن و درکنار اون صاحب سبک هم هستن.
شاهین اف.سی.بی
شاهین اف.سی.بی (جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶)
۳ ۱
زیدان صاحب سبکه؟
اونوقت چه سبکی؟
علی اصغری؟
ب.ب.ت.ف: مسی
ب.ب.ت.ف: مسی (پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶)
۴ ۲
واقعا این بازیکنانش تو چه سطحی قرار دارند و این دروازه‌بان تو چه سطحی. این رومرو دروازه بان دوم یونایتد هم از این دروازه‌بانه خوبه.
آخرین نظرات مطالب دیگر