داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
21

پاسخ بالاگ به انتقال کوتینیو در ژانویه و گزینه های جایگزین

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 73429  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
کوتینیو را تا تابستان فراموش کنید

اختصاصی بارسانیوزگیلم بالاگ کارشناس فوتبال اسپانیایی اسکای اسپورتس در بررسی بازی های هفته 15 لالیگا در آنالیز دوشنبه های خود، به سوال هواداران بارسلونا درخصوص پیوستن کوتینیو در ژانویه به بارسلونا و تلاش بارسلونا برای جذب هافبک طراح در ژانویه پاسخ داد.

 

آیا کوتینیو در ژانویه به بارسلونا می پیوندد؟

موضع لیورپول در حال حاضر همان موضع تابستان گذشته است یعنی نمی خواهند با بارسلونا مذاکره کنند. ان ها جلسه ای با بارسلونا نداشته اند و قیمتی نیز برای فروشش تعیین نکرده اند. در تابستان داستان کاملا متفاوت خواهد بود اما در حال حاضر لیورپول قصد فروش او را ندارد.

 

گزینه های بارسلونا برای هافبک تهاجمی چه کسانی هستند؟

مشکل بارسلونا در حال حاضر این است که پول عظیمی ندارند چون در کنار کوتینیو، آرتو نیز در اولویت است. بارسلونا در زمستان برای کوتینیو پیشنهاد می دهد اما مقامات بارسلونا خودشان نیز می دانند که خوشبینی در این خصوص وجود ندارد پس پول را حفظ می کنند.

 

برای بارسلونا خرید یک یا دو بازیکن کاملا ضروری به نظر می رسد که یکی از آن ها می تواند در قلب خط دفاع باشد اگر ماسکرانو تیم را ترک کند که به زودی متوجه خواهیم شد. ماسکرانو از باشگاه خواسته تا برای شانس بازی مرتب در تیم جدید بتواند قبل از جام جهانی بازی کند و پیشنهادی از چین دارد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶)
۳۱ ۱۲
بابا کوتی نمیاد !!!!
برید پی کارتون
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶)
۲۸ ۳
مدیرای بارسا مثل بچه میمونن فقط میگن من اینو میخوام اونو نمیخوام خو برید سراغ یکی دیگه باووو لمار فکیر میشل سری و خیلیای دیگه بارتمعو outفقط همین
بارسایی دو آتیشه
بارسایی دو آتیشه (دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶)
۲۰ ۳
اقا چرا اینقدر بی منطقید شماها نمیشه کوتی رو از لیورپول تو ژانویه گرفت نکنه میخواید کل پولی که دست بارسا از انتقال نیمار به دستش اومده رو سر یک بازیکن خرج کنن اونم تو ژانویه
منم قبول دارم اینا خیلی بی لیاقتند اما یکم منصفانه به قضیه باید نگاه کرد اگه اینا بتونن حداقل دو بازیکن رو
تو این نقل و انتقالات به فروش برسونن خیلی کار کردن چون توی بازار زمستونی سخته خریدن بازیکن با کیفیت قبول کنید
فرانک جی آندروود
فرانک جی آندروود (دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶)
۸ ۸
بله کوتینو رو سخت میشه در زمستون خرید چرا ک لیورپول ب یک هشتم رسیده و از طرفی احتمال صعود لیورپول به یک چهارم باتوجه ب قرعه زیاده اما برای نقشه بی میشه از دو گزینه نام برد ک احتمال خریدشون در زمستون زیاده ک اول اوزیله،و دوم فکیر ک میشه لمار هم اضافه کرد اما در جذب اوزیل منچستر و در جذب فکیر رئال آرسنال بایرن و در جذب لمار تمام باشگاه ها دخیل بستن ک بهتر با فکیر بخاطر سهولت و کارآمدی و در وهله دوم با لمار ک سخت اما کارآمدی زیاد و با استعداد بالا و در آخر اوزیل بخاطر مسائل فنی مث عدم ثبات خاتمه داد ک یا اصلا بازی جذب نکنیم و ذخیره کنیم تا بعد جام جهانی و جذب ستاره های جدید.
آخرین نظرات مطالب دیگر