داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , نقل و انتقالات , کوتینیو بارسلونا , گریزمان بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : RealBetisBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۱ اسپانیول
اسپانیول خط بارسلونا را شکست !
1

سخنگوی بارسلونا: نمی توانیم در ژانویه ضعیف شویم !

جوزپ ویوس - Josep Vives
Xبستن
...
جوزپ ویوس
کد خبر : 73438  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
در پاسخ به خروج ماسکرانو

اختصاصی بارسانیوزجوزپ ویوس سخنگوی باشگاه بارسلونا در پاسخ به وضعیت خروج خاویر ماسکرانو از بارسلونا با تایید اظهار نظرات بارتومئو و ارنستو والورده خبر از تقویت شدن تیم در زمستان داد.

 

طبق گزارش موندو دیپورتیوو، سخنگوی باشگاه بارسلونا درخصوص خاویر ماسکرانو گفت:

این گوش کردن ما به حرف بازیکن طبق صحبت رئیس، احترام برای بازیکنی است که در طول بیش از 7 سال در بارسلونا به موفقیت دست یافته است اما همانطور که سرمربی اعلام کرد، نمی توانیم در زمستان ضعیف شویم بلکه بارسلونا باید تقویت گردد.

 

منافع کلی باشگاه باید بالاتر از خواسته های فردی هر یک از ما باشد. در هر صورت، همانطور که رئیس باشگه اعلام کرد، به درخواست ها گوش داده می شود و تصمیم گیری می شود اما هر چه که باشد نتیجه اش این است که ما پس از پنجره نقل و انتقالات ژانویه، تیمی ضعیف تر نخواهیم شد چون انتهای فصل دشوار و هیجان انگیزی خواهیم داشت و باید تقویت شویم.

 

ما سعی خواهیم کرد تا بهترین تیم ممکن را برای نیم فصل دوم و ماه های پایانی فصل بسازیم


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ليو نابغه
ليو نابغه (سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶)
۲۱ ۱
بسازيد بس,هر جند ب شما اميدي نيس ولي...
آخرین نظرات مطالب دیگر