داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
5

روبرتو منتظر تماس است !

سرجی روبرتو - Sergi Roberto
Xبستن
...
سرجی روبرتو
کد خبر : 73485  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
تمدید به خوبی پیش نمیرود !

اختصاصی بارسا نیوز - به گزارش مارکا , بارسلونا و روبرتو برای تمدید قرارداد مذاکره کرده اند . دو طرف متقاعد شده اند که تمدید صورت بگیرد و این هافبک نیز چند سال دیگر را در نیوکمپ بماند . با وجود صحبت های مثبت رئیس باشگاه و خود بازیکن در مورد توافقاتی که صورت گرفته اما این توافق هنوز کاملا بدست نیامده است .

 

بارسلونا الان در حال بررسی آخرین پیشنهاد خوزه ماریا اوربیتج نماینده روبرتو است و هنوز پاسخی به این بازیکن داده نشده . مدت قرارداد با روبرتو تا سال 2022 یا 2023 خواهد بود که احتمالا یک سال آن اختیاری است .

 

اما این نکته اصلی در قرارداد جدید نیست . طبق قرارداد فعلی به روبرتو بر اساس تعداد بازی که انجام میدهد دستمزد پرداخت میگردد . گفته میشود در فصل های بعدی نیز این مورد قرار گرفته شده است که میتواند به نفع روبرتو باشد چرا که میتواند دستمزد او هر روز بالاتر برود .

 

یکی دیگر از نکات قرارداد افزایش بند خروج است . پیشنهاد بارسلونا افزایش آن به 400 میلیون یورو است . اگرچه این موضوع همچنان نیاز به بحث دارد .

 

بازیکن دیگری که در انتظار تمدید قرارداد است جرارد پیکه می باشد .

 

در مورد روبرتو هنوز نمیتوان به صورت قطعی چیزی گفت اما فرض بر این است او در بارسلونا ادامه میدهد .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر