داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

شرط بارسلونا برای فروش ماسکرانو در زمستان

خاویر ماسکرانو - Javier Mascherano
Xبستن
...
خاویر ماسکرانو
کد خبر : 73629  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
ماسکرانو در ژانویه باشگاه را ترک میکند !

اختصاصی بارسا نیوز - خاویر ماسکرانو در پایان ژانویه بارسلونا را ترک میکند.

 

طبق گزارش موندو، با توجه به توافق هایی که بین بارسلونا و هبی فرچون چین صورت گرفته رئیس کوچک در پایان ژانویه سال 2018 باشگاه بارسلونا را به مقصد چین ترک خواهد کرد. ماسکرانو میخواهد با بهترین فرم خود در جام جهانی 2018 روسیه حضور پیدا کند.

 

بارسلونا هیچ تمایلی به فروش ماسکرانو ندارد در حال حاضر ساموئل اومتیتی به علت مصدومیت برای یک مدت طولانی از میادین دور خواهد بود که قطعا خروج ماسکرانو ضربه بدی به بارسلونا وارد میکند. در این سال ها ماسکرانو زحمات زیادی برای کاتالان ها کشیده از همین رو باشگاه تصمیم گرفته است به خواسته ماسکرانو احترام بگذارد و با چند شرط اجازه خروج رئیس کوچک را صادر میکند. بارسلونا میخواهد تا پایان ژانویه ماسکرانو در تیم باقی بماند و برای فروش او نیز 10 میلیون یورو طلب کرده است.

 

هنوز خروج ماسکرانو به صورت رسمی اعلام نشده اما شواهد نشان میدهد که ماسکرانو اولین خروجی بارسلونا در ژانویه خواهد بود. ماسکرانو بعد از گذشت 7/5 سال کاتالان ها را ترک میکند ماسکرانو بعد از دوران حرفه ای خود میخواهد وارد دنیای مربگیری شود. مینا جانشین اصلی ماسکرانو خواهد بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
پویان پیکه
پویان پیکه (دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶)
۱۰ ۰
دمش گرم خدایی.من خودم مدافعم.الگوم تو تکل زدن ماسکرانو بود.
خیلی زحمت کشید.
آخرین نظرات مطالب دیگر