داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : InterBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

سویا ۲ ۴ بارسلونا
پایان : بازگشت به صدر !
0

رئیس باشاک شهیر: پاسخ مثبت توران را گرفته ایم

رئیس باشاک شهیر
Xبستن
...
رئیس باشاک شهیر
کد خبر : 74482  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
همه چیز آماده انتقال

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، گوکسل گاموسداگ رئیس باشگاه باشاک شهیر ترکیه تایید کرد که ضمن جلب رضایت اردا توران، به دنبال توافق با باشگاه بارسلونا هستند.

 

درحالی که از روزهای قبل رسانه های ترکیه ای از مذاکرا این باشگاه استانبولی با آردا توران و نمایندگانش خبر می دهند، درنهایت به نظر می رسد که توران از بارسلونا جدا خواهد شد چون طبق گزارش رئیس این باشگاه ترکیه ای توافق نزدیک است:

ما یک سری مذاکرات را درخصوص اینکه آیا توران برای جدایی آزاد است یا که نه را با بارسلونا داشتیم و یکشنبه نماینده خود را برای شروع مذاکرات به بارسلون فرستادیم. من نیز شخصا با توران گفت و گو داشتم تا نظر او را درخصوص باشگاه خودمان بدانم.

 

نمایندگان اردا به ما گفتند که توران بسیار خوشحال خواهد شد تا پیراهن باشگاه ما را برتن کند و او آماده انتقال است که برای ما بازی کند. سپس من با اسکار گراو مدیر بارسلونا دیدار داشتم.

 

در حال حاضر می توانم این را بگویم که توران مایل است تا برای باشگاه ما بازی کند علی رغم اینکه هزینه زیادی برایمان خواهد داشت ولی دو اسپانسر باشگاه مایل به پرداخت هزینه این انتقال هستند.

 

ولی تاکنون توافقی حاصل نشده و باید به باشگاه بارسلونا احترام بگذاریم و منتظر بمانیم تا ببنیم که اقدامات مورد نیاز از سوی ما برای این انتقال چیست و امیدواریم که بتوانیم به نتیجه برسیم.

 

طبق گزارش اسپورت، این باشگاه ترکیه ای تمایل دارد تا 4 میلیون یورو به توران برای نیم فصل دوم و 6 میلیون یورو نیز برای فصل آینده دستمزد بپردازد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
پوریا
پوریا (سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶)
۲۲ ۰
بیارین ناپلئونی ره
امین
امین (سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶)
۱۹ ۰
جان مادرت بیا وردار ببرش هم شمارش خال شه هم هزینه های باشگاه کم بشه
بارسایی دو آتیشه
بارسایی دو آتیشه (سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶)
۱۳ ۱
این بره بارسا بهترین ژانویه تاریخشو رقم میزنه
آخرین نظرات مطالب دیگر