داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
1

خوزه آرنایز ; مرد اصلی کوپا دل ری

خوزه آرنایز - José Arnáiz
Xبستن
...
خوزه آرنایز
کد خبر : 74590  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
رنستو والورده از خوزه آرنایز در 3 بازی متوالی کوپا دل ری استفاده کره است و این بازیکن اعتقاد به نفس خوبی در مقابل دروازه دارد .

اختصاصی بارسا نیوز - آرنایز 22 ساله در تابستان گذشته از رئال وایادولید به تیم دوم بارسلونا پیوست . عملکرد قوی او در لیگ آدلانته باعث شد تا او توسط والورده به تیم اصلی دعوت شود . خوزه با 3 گل در 3 بازی کوپا دل ری کیفیت خود را به سرمربی ثابت کرد .

 

ما میدانیم والورده به چه فکر میکند . او در آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود اقدام به ستایش آرنایز کرد . در حال حاضر آرنایز یک بار دیگر برای بازی با سلتاویگو دعوت شده است . اگرچه مشخص نیست در بازی امشب به میدان میرود یا نه اما او نشان داده که حداقل برای دقایقی هم که شده در زمین خواهد بود .

 

حضور او باعث میشود تا دست والورده برای گزینه های حمله باز باشد . حالا که آلکاسر مصدوم است این مهاجم مورد علاقه میباشد .

 

عملکرد عالی آرنایز چه در تیم دوم و چه تیم اصلی باعث علاقه مندی تعدادی از بزرگترین باشگاه های انگلیسی شده است که البته بند خروج خنده دار او در این علاقه بی تاثیر نیست . بند خروج آرنایز تنها 20 میلیون یورو است که برای یک بازیکن جوان و مستعد زیاد نیست و باشگاه هایی همچون آرسنال مانند آب نبات قادر به پرداخت آن هستند .

 

بازی دادن بیشتر به آرنایز یکی از کارهایی است که باشگاه برای جلوگیری از خروج این بازیکن در نظر گرفته است تا اعتماد به نفس او را بالا ببرد . زیرا هدف هر بازیکن جوانی در نهایت یک چیز است : بازی در تیم اصلی !


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
نیتن دریگ
نیتن دریگ (پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶)
۲۶ ۱
بندشو زیاد کنن
کینگ مسی
کینگ مسی (پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶)
۱۷ ۱
بند آزاد سازی اینو اومتیتی و روبرتو و النیا و تراشتگن و سمدو رو باید زیاد کنن کی به کیه همرو بذارن ۵۰۰ یا ۷۰۰ چون تا چن سال دیگه صدو خورده ای و دویست میلیون ارزش الان رو نداره
زمان تمدید پولماااار هم ۲۲۲تا زیاد بود ولی چن سال بعد تقریبا قابل پرداخت شد البته خود بازیکنم اگه دلش بخواد با بیستام میمونه
10: شیرــــــــ  7: لاشخور
10: شیرــــــــ 7: لاشخور (پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶)
۴ ۱
زیدان آسنسیو رو کشف کرد و والورده آرنایز رو
آخرین نظرات مطالب دیگر