داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

کلوپ: طبل رسوایی کوتینیو به گوش همه رسیده بود !

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho - یورگن کلوپ
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو و یورگن کلوپ
کد خبر : 74644  |   زمان ارسال : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
هر کاری که می شد انجام دادیم

اختصاصی بارسانیوزیورگن کلوپ سرمربی لیورپول که درنهایت موفق به راضی کردن فیلیپه کوتینیو برای ادامه فصل جاری در آنفیلد نشد از اشتیاق بیش از اندازه او برای انتقال به بارسلونا سخن گفت و رسوایی عشق او به بارسلونا را ستود.

 

یورگن کلوپ و باشگاه لیورپول که در تابستان مانع از انتقال او شدند درنهایت نتوانستند بیش از این رسوایی عشق کوتینیو به بارسلونا را تحمل کنند و دست از اجبار کشیدند.

 

کوتینیو که عشق او به بارسلونا برای همه مشهود بود، از نظر کلوپ دیگر متقاعد کردنش امکان پذیر نبود که کلوپ در این خصوص گفت:

چرا کوتینیو را در ژانویه فروختیم؟، چون چاره دیگری نداشتیم. طبیعتا اگر کسی باید ناامید و عصبانی باشد آن باید خودم به عنوان سرمربی تیم باشم اما من عصبی نیستم چون در این لحظه مطمئن هستم که تمام تلاش لازم را برای متقاعد کردن او برای ماندن انجام داده ایم تا به ما کمک کند اما رفتن به بارسلونا رویای او بود و این یک حقیقت است که خودش نیز گفت که تنها در یک صورت لیورپول را ترک می کنم که ان هم رفتن به بارسلونا است. ما واقعا مجبور به فروش او شدیم و تا آخرین لحظه برای متقاعد کردنش تلاش کردیم و تمامی راه های ممکن را امتحان کردیم.

 

دشوار بود که با اجبار او را نگه داریم و به او بگوییم که فیلیپه تو قرارداد داری و باید در اینجا بمانی تا در نیم فصل دوم از تو استفاده کنیم.

 

جایگزین؟

مجبور به جایگزین کردنش نیستیم و باید همان کاری را انجام دهیم که قبلا انجام داده ایم چون بازی های فوق العاده ای بدون کوتینیو داشتیم. ما به پنجره زمستانی توجه داریم اما کاری خارق العاده نخواهیم کرد


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشقم فقط مسی
عشقم فقط مسی (جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶)
۱۲ ۱۶
تو برو دلت خوش باشه با تیمت ک شاید بتونی چهارم لیگ بشی و فصل بعد توسط سویا یا لورکوزن حذف بشی
10: شیرــــــــ  7: لاشخور
10: شیرــــــــ 7: لاشخور (جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶)
۹ ۱۶
کثیفترین آدم دنیای کلوپ
عشقم فقط مسی
عشقم فقط مسی (جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶)
۶ ۲
اره والا . سیمئونه بعد اینکه دید سالها گریزمن واسه تیم زحمت کشیده ، دید نامردیه بخاد جلو پیشرفت اونو بگیره و گفت حاضره گریزمنو بفروشه ولی این کلوپ خیلی گیر بود و اصن آینده فنی و مالی کوتی واسش مهم نبود
هومن.توریکو
هومن.توریکو (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۱ ۰
بدبخت کنگش سوخته چپ و راست داره از کوتینیو میگه بعد میگه عصبانی نیستم ... بره چالش سطل یخ رو انجام بده بکم خنک شه
آخرین نظرات مطالب دیگر