داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

تعیین مهلت الیکس ویدال برای سویا !

الیکس ویدال - Aleix Vidal
Xبستن
...
الیکس ویدال
کد خبر : 74682  |   زمان ارسال : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
اختلاف بین دو باشگاه

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، مذاکرات بارسلونا و سویا برای الیکس ویدال تاکنون به خوبی پیش نرفته چون دو باشگاه از نظر دیدگاه پیشنهادی از یکدیگر دور هستند.

 

درحالی که باشگاه بارسلونا انتقال قرضی 6 ماهه الیکس ویدال را درصورت بند خرید اجباری اش در تابستان می پذیرد اما باشگاه سویا قصد ندارد چنین ریسکی کند و خواهان بند خرید باتوجه به عملکرد الیکس هستند.

 

درخواست باشگاه سویا جذب قرضی الیکس ویدال تا انتهای فصل است تا سپس در صورت تمایل اقدام به خرید او با آغاز مذاکرات بر سر مبلغ انتقال کنند که این مورد پسند مقامات بارسلونا نیست.

 

از سوی دیگر طبق گزارش منتشر شده، ویدال بیش از اندازه برای سویا صبر نخواهد کرد و اگر تا هفته آینده روند مذاکرات پیشرفت نکند او به سایر پیشنهادها گوش خواهد کرد.   


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
10: شیرــــــــ  7: لاشخور
10: شیرــــــــ 7: لاشخور (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۱۲ ۰
ببین چطور از آب گلالود ماهی میگیرن میدونن که بارسا نیاز به فروش اینا داره دارن واسه خرید به این خوبی چه طاقچه بالای میزارن
آخرین نظرات مطالب دیگر