داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
1

دلوفئو نزدیک به ناپل !

جرارد دلوفئو - Deulofeu
Xبستن
...
جرارد دلوفئو
کد خبر : 74859  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
باشگاه ایتالیایی پیشنهاد 15 میلیون یورو داده است اما بارسلونا برای بند مبلغ 20 میلیون میخواهد . احتمالا این قرارداد با 17 میلیون بسته میشود .

اختصاصی بارسا نیوز - پس از خروج آردا توران , حالا میتواند نوبت دلوفئو باشد . همانطور که راک وان گزارش داده است باشگاه ناپولی به امضای قرارداد با مهاجم بارسلونا نزدیک است .

 

باشگاه ناپولی که در ابتدا برای خرید سیمونه وردی از بلونیا علاقه مند بود در نهایت میتواند با دلوفئو قرارداد امضا کند .

 

بارسلونا 20 میلیون یورو برای بند فسخ خواسته است اما ناپولی به دنبال دادن 15 میلیون یورو است . با این حال راک وان گزارش داد که قرارداد میتواند روی 17 میلیون بسته شود .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶)
۱۳ ۱۱
مدیریت بارسا چندتا بازیکن رو اورد و متاسفانه نابودش کرد یکی اردا بود که تو اتلتیکو داشت حال میکرد یکی دلوفعو بود که تو میلان داشت برای خودش اقایی میکرد ۳ اندره گومز که البته این هیچ جا چیزی نبوده نیست ۴ مونیر اورد ولی اونم از پسش بر نیومد خلاصه آه اینا فقط نگیره وگرنه این مدیرا بدبختن همین جون زندگی اینارو رو به نابودی کشوندن اینا الان جلوی زن بچشون شرمنده هستن البته به دلوفعو زیاد فرصت دادن اما چیزی نشد گومز هم همینطور میمونه اردا بیچاره که این ۲تارو میخوره اردا بازیکن خوبی بود پاس هاش کل هاش تکنیکش جنگنده بودنش خلاصه حیف که بهش بازی ندادن وگرنه خوب میتونست میشرفت بکنه دیگه حداقل به دنیس بازی بدن به وللله از هزارتا گومز بهتره نباید این جواهر جوونو دست کم گرفت واقعا فوق العادس کنار کوتی ایشالا بهش بازی بده والورده یه زوج خوب شن
چلسی بارسا
چلسی بارسا (چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶)
۳ ۴
من میگم با عجله نباید بفروشنش ... !
مسی ابر قهرمان
مسی ابر قهرمان (چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶)
۱۳ ۲
بعضی بازیکنان دیر تو تیم جامیفتن آندره گومز و دلفعو و دنیس از این دست بازیکنا هستند
درباره آرداتوران باید بگم مصدومیت های مکرر باعث افتش شد وگرنه آردا اوایل ورودش خیلی خوب کار میکرد می‌دونم مدیریت بد کار کرده(مخصوصا درباره لاماسیا) ولی همه چی که به مدیریت ربط نداره
ب.ب.ت.ف: مسی
ب.ب.ت.ف: مسی (چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶)
۱۲ ۱
فعلا که حق بازی با آندره گومزه. اونایی که میگن گومز تو تیم قبلیش عالی بوده، درست. ولی با این همه بازیهایی که تو ترکیب بارسلونا بوده، نتونسته تو تیم جا بیفته. به نظرم اگه تا پایان فصل نتونه با تیم هماهنگ بشه، بره بهتره.
10: شیرــــــــ  7: لاشخور
10: شیرــــــــ 7: لاشخور (چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶)
۱ ۲
باید اینو بدن ۲۰ تا و صدتا گردو
آخرین نظرات مطالب دیگر