داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار بارسلونا , نیمار رئال مادرید , شایعات نیمار , اخبار نیمار

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

اتلتیک بیلبائو ۱ ۰ بارسلونا
شکست بلوگرانا در افتتاحیه لالیگا !
جای بنر شما 150*1200
12

پلگرینی: راضی کردن ماسکرانو کاری نداشت

خاویر ماسکرانو - Javier Mascherano
ما در شبکه های اجتماعی :
خاویر ماسکرانو
کد خبر : 75396  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مانوئل پلگرینی سرمربی هبی چین

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، مانوئل پلگرینی سرمربی هبی چین درخصوص خاویر ماسکرانو در مصاحبه با کادنا سر صحبت کرد.

 

پلگرینی که از حضور خاویر ماسکرانو به عنوان بازیکنی کلیدی و باتجربه بهره می برد درخصوص جذب او گفت:

ما پیش از ورود ماسکرانو 4 سهمیه خارجی داشتیم که با ورود ماسکرانو متاسفانه پیانو از تیم خارج شد. حالا ما لاوتزی، هرناندس و ژروینیو را در کنار ماسکرانو به عنوان 4 سهمیه خارجی خود دراختیار داریم که 4 بازیکن با تجربه بزرگ حرفه ای هستند و معتقدم که به رشد بازیکنان جوان چینی کمک خواهند کرد

 

راضی کردن ماسکرانو؟

کاری نداشت. من فکر می کنم که او دوران حرفه ای بی عیب و نقصی را در اروپا پشت سر گذاشت درحالی که وظایف سنگینی بودند. ما چند سالی را در کنار هم کار کرده بودیم و درخصوص پروزه باشگاهمان در چین و نحوه کارمان صحبت کردم . من سعادت دادن اولین بازی حرفه ای را به ماسکرانو در 17 سالگی در ریورپلاته داشتم و از قدرت رهبری او اگاه بودم و از نحوه کار او آگاهم. من مطمئن هستم که او بازیکنی کلیدی برای رشد باشگاه خواهد بود.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی+کوتی+بارسا=حس زیبایی که همیشه دارم
مسی+کوتی+بارسا=حس زیبایی که همیشه دارم (پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶)
۳ ۰
حیف و صد حیف جا داشت ی دوسال دیگه در اوج برای بارسا کار کنه....
آخرین نظرات مطالب دیگر