داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

اتلتیکو مادرید در انتظار الیکس ویدال !

الیکس ویدال - Aleix Vidal
Xبستن
...
الیکس ویدال
کد خبر : 75474  |   زمان ارسال : جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
دست رد بارسلونا به سینه سویا و ناپولی

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، الیکس ویدال یکی از بازیکنان پرمشتری زمستانی بود چون دو ماه قبل به نظر می رسید که کار او در بارسلونا زیر نظر والورده به پایان رسیده است اما درنهایت توانست فرصت بازی به دست آورد و اعتماد والورده را جلب نماید.

 

اما الیکس ویدال در زمستان به این دلیل بارسلونا را ترک نکرد چون هیچ باشگاهی حاضر به پرداخت 12 میلیون یورو مبلغ درخواستی بارسلونا نشد و تیم های سویا و ناپولی حاضر به پرداخت 10 میلیون یورو آن هم نه در زمستان بلکه در تابستان بودند و نتوانستند با بارسلونا به توافق برسند.

 

طبق گزارش، ایده مقامات بارسلونا فروش الیکس ویدال بود چون دو ماه قبل به او خبر خروجش را با گشتن به دنبال تیم جدید داده بودند و سویا به سرعت پیشنهادی را ارائه کرد که درخواست انتقال قرضی او را با بند خرید 8 میلیون یورویی داشت که رد شد. ناپولی نیز با پیشنهادی 10 میلیون یورویی وارد رقابت شد اما بارسلونا 12 میلیون یورو می خواست.

 

با این حال پرونده خروج ویدال دو روز قبل از بسته شدن پنجره زمستانی بسته شد چون باشگاه با ویدال اطلاع داد که برای ادامه همکاری با او مشکلی ندارند اما برای تابستان مجددا وضعیتش را بررسی خواهند کرد چون فیکس شدن کوتینیو و بازگشت دمبله می تواند شانس الیکس را برای بازی از بین ببرد.

 

الیکس ویدال نیز در حال حاضر آرام و از شرایط راضی است و هم اکنون همه نگاه ها درخصوص او به اتلتیکو مادرید است که به دنبال خرید تابستانی او در کنار والنسیا هستند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی ابر قهرمان
مسی ابر قهرمان (جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶)
۶ ۰
سویا چقدر پرو آخه ۶ میلیون
بارسا باید مبلغ فروش ۲۰ میلیون بزاره تا حداقل ۱۵ میلیون بخرن یا ویدال راضی کنند به چین بفروشنش چین راحت ۳۰ میلیون براش میده
امیرحسین
امیرحسین (جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶)
۶ ۱۱
اولا مگه کیه که براش ۱۵ تا خرج کنن دوما چین برا ماسکی ۵ تا بیشتر نداد برا این بنجل قطعا ۳۰ تا نمیده، متاسفانه چند ساله مد شده برا مربیا بارسا که به یه مشت بازیکن اشغال اعتقاد دارن و هیچ وقت هم کم نمیارن نمونش ویدال ، متئو، گومز نتیجش هم خالی بودن نصف ورزشگاه میشه ، جلو تیما دسته ۴ هم قبلا تو نیوکمپ بیشتر هوادار میومد
مسی ابر قهرمان
مسی ابر قهرمان (جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶)
۹ ۲
اولا که تعداد کم هواداران بخاطر بارونی بودن هوا و پخش تلویزیونی رایگان بود
دوما ماسکرانو ۳۴ ساله بود و چین براش ۱۰ میلیون هزینه کرد در حالی که ویدال ۲۹ سالشه اگه ماسکرانو ۲۹ سالش بود چین براش ۵۰ میلیون هزینه میکرد
سوما کیفیت ویدال بد نیست بلکه مناسب سبک بارسا نیست سانتر کردن هیچ وقت سبک بارسا نبوده
چهارما بازیکنی که کیفیتش پایین باشه مطمئن باش هیچ تیمی حاظر نیست واسش پول خرج کنه ویدال مشتری های دست به نقد داره بارسا بخاطر ترس از مصدومیت و وفق نیافتن کوتی و دمبله ویدال نفروخت
آخرین نظرات مطالب دیگر