داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

آنالیز مارکا از لاماسیا؛ سقوط نرخ محصولات

بازیکنان لاماسیایی بارسلونا
Xبستن
...
بازیکنان لاماسیایی بارسلونا
کد خبر : 75521  |   زمان ارسال : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
تنها 6 محصول در تیم اصلی !

اختصاصی بارسانیوز – مارکا به عنوان منبعی مادریدی با انتشار پشتی به سقوط نرخ حضور بازیکنان لاماسیا در تیم اصلی اشاره کرد که با خروج رافینیا و دلوفئو کمتر از گذشته شد.

 

مارکا در گزارشی عجیب حضور تنها 6 بازیکن از لاماسیا را در تیم اصلی برای بارسلونا نگران کننده خواند درحالی که بارسلونا روزی با تیمی تماما لاماسیایی تمامی عناوین را فتح می کرد.

 

از فصل 2002/03 تعداد بازیکنان لاماسیایی حاضر در تیم اصلی بارسلونا خیلی پایین نبوده است در فصلی که بارسلونا برای پنجمین سال پیاپی موفق به فتح عنوان قهرمانی نشد تنها پویول، ژاوی، گابری و جرارد را از لاماسیا در تیم اصلی داشت.

 

اما دلایل چیست؟

 

یکی از دلایل تحریم دو ساله لاماسیا توسط فیفا بود که اجازه خرید بازیکنان نوجوان را نمی داد اما این موضوع قابل توجیه نیست که چرا در طوب یک دهه تنها سرجی روبرتو توانسته جایگاه ثابتی در تیم اصلی به دست آورد.

 

 

یکی دیگر از دلایل پیش رفتن بازار نقل و انتقالات به سمت خرید ستاره های بزرگ است که در بازار تورمی به وجود آمده بارسلونا قادر نیست تا از خروج بازیکنان جوان خود جلوگیری کند چون تیم ها به فکر رشد بازیکنان جوان به جای هزینه های سنگین افتاده اند که دلیل اصلی پیوستن سرجیو گومز به دورتموند همین موضوع بوده است چون تنها 3 میلیون یورو برایش پرداخت کردند.

 

بنابراین مدیران بارسلونا به فکر راه چاره با افزایش 160 درصدی حقوق بازیکنان پایه افتاده اند چون تا پیش از این بین 12 تا 18 هزار یورو در هر فصل دریافت می کردند و اقدام دیگر افزایش بند آزاد سازی 3 میلیون یورویی آن ها است که می تواند بیشتر از 2 برابر شود.

 

چالش انتخاب

 

مشکل اصلی در این طرح چالش مدیران بارسلونا برای انتخاب بازیکنانی است که بتوانند در آینده به تیم اصلی اضافه شوند چون تمامی بازیکنان نمی توانند به تیم اصلی برسند و به همین دلیل بحث ایجاد بارسلونای C به عنوان پل رده سنی جوانان به تیم دوم به راه افتاده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی ابر قهرمان
مسی ابر قهرمان (شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶)
۷ ۳
دینیه و دنیس قرض بدیم کورکولا و آرنایز بیاریم تیم اصلی یا اینکه دینیه و آرنایز قرض بدیم کورکولا بیاریم تیم اصلی
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶)
۵ ۲
امیدوارم یه فرصت بازی به کوکورلا برسه
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶)
۴ ۲
اقا ایمان کورکولا درسته یا کوکورلا.تو فیفا کوکورلا نوشته
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶)
۴ ۲
اقا ایمان کوکورلا درسته یا کورکولا.تو فیفا کوکورلا نوشته
@barcanews
آخرین نظرات مطالب دیگر