داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

ناهوئل ستاره ای از زادگاه مسی

ماتیاس ناهوئل لیوا -  Nahuel
Xبستن
...
ماتیاس ناهوئل لیوا
کد خبر : 75642  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
قهرمان بازی با کوردوبا

اختصاصی بارسانیوز ناهوئل ستاره تازه وارد تیم دوم بارسلونا از رئال بتیس قهرمان تیم دوم در کوردوبا بود جایی که با گل ثانیه های پایانی خود در اولین بازی برای بارسلونا توانست تا پیروزی ارزشمند 2-1 را رقم بزند.

 

ناهوئل که به ورت قرضی به بارسلونا پیوسته است، ویارئال روی او او اولویت خرید دارد چون او با اجازه زیردریایی های زرد به تیم دوم بارسلونا منتقل شد و قطعا این تیم به راحتی بازیکن خود را به بارسلونا نخواهد فروخت.

 

ماتیاس ناهوئل لیوا متولد روزاریو شهر لیونل مسی است که بابت خصوصیاتش با خوان آگوئرو و کارلوس توز مقایسه می شود که این بازیکن 21 ساله اسپانیایی-آرژانتینی خیلی زود در بارسلونا درخشید.

 

جرارد لوپز نیز پس از پیروزی مقابل کوردوبا گفت که این اولین بازی ناهوئل بود و انتظارات زیادی از او دارند جرارد لوپزی که بیشترین تلاش را برای متقاعد کردن این بازیکن جهت پیوستن به تیم دوم بارسلونا کرد چون مذاکره با ویارئال به هیچ وجه آسان نبود.

 

او در 12 سالگی توسط ویارئال جذب شد زمانی که در روزاریو توپ می زد حتی با دانستن این موضوع که او به دلایل مقررات قانونی تا دو سال دیگر قادر به بازی برای ان ها نیست. او در سنسن نوجوانی به عنوان فوتبالیستی قدرتمند در جناح چپ با علاقه برای عوض کردن توپ بین پاهایش و تمرکز روی دریبل کردن حریفان بود.

 

چالش های آینده

 

مارسلینو به او فرصت داد و همیشه به او اعتماد داشت اما او احساس نیاز به رشد کرد و فصل گذشته راهی رئال بتیس شد. لوئیس سوارز که با از دست رفتن توپ توسط او در بنیتو ویلامارین گل زد و حتی باعث عذرخواهی عمومی او شد اما بارسلونا درنهایت پس از سال ها علاقه نسبت به او جذبش نمود.

 

بارسلونا بند خرید برایش قرار داده اما ویارئال به سختی موافقت خواهد کرد و می تواند با هزینه گرانی راهی بارسلونا شود. نزدیکان ناهوئل از خوشحالی و رضایت او بابت حضور در بارسلونا خبر می دهند و ناهوئل از استقبال رختکن نسبت به خود خوشحال است و چالش آینده او چیزی جز بازی در نیوکمپ نیست.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر