داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

8

برنامه ملاقات بارسلونا با رابرت ناوارو

رابرت ناوارو - Robert Navarro
Xبستن
...
رابرت ناوارو
کد خبر : 75645  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
جلسه طی روزهای آینده

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت پس از تهدید رابرت ناوارو و نیکو برای خروج از لاماسیا که به اطلاع رسید (اینجا)، باشگاه بارسلونا طی روز های آینده به حرف های یکی از مستعد ترین بازیکنان خود در کادت A گوش خواهد کرد.

 

رابرت ناوارو به عنوان یکی از عالی ترین بازیکنان حاضر در لاماسیا که پیشنهاد های وسوسه کننده بزرگ مالی از باشگاه های اروپایی دارد از باشگاه بارسلونا خواسته تا وضعیت او را برای اینده مشخص کنند چون در غیر اینصورت مسیر سرجیو گومز را در راه خروج درپیش خواهد گرفت.

 

باتوجه به دستمزدهای پایین بارسلونا برای بازیکنان آکادمی، باشگاه های اروپایی با وسوسه پرداخت دستمزد سالیانه 1 میلیون یورویی به دنبال ربودن ستاره های لاماسیا در شرایطی هستند که بارسلونا سالیانه کمتر از 25 هزار یورو به انان پرداخت می کند.

 

رابرت ناوارو دقیقا می خواهد بداند که بارسلونا چه برنامه ای در هر دو زمینه ورزشی و اقتصادی برایش دارد و طی توافق دو طرف جلسه ای برای مذاکره طی روزهای آینده برنامه ریزی شده است.

 

رابرت که 12 اوریل 16 ساله می شود از فصل آینده می تواند کار خود را در دره جوانان آغاز کند زمانی که اولین قرارداد حرفه ای خود را خواهد بست و باید دید که این اتفاق برای ناوارو در کدام باشگاه رخ خواهد داد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶)
۵ ۱۳
فرض کنید بیرین , تیاگو و گریمالدو الان تو بارسا بودن ...
نتنها حداقل 60 - 70 میلیون برای جانشیناشون دادیم که اصلا در حد خود اینا نبودن , چقد جام جلو بودیم ....
خریدهای موفقی مثل گومز و آردا بمانند ...........
آخرین نظرات مطالب دیگر