داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

مسی شگفت انگیز ؟ مذاکرات بارسلونا با پیکسار

مسی شگفت انگیز ؟ مذاکرات بارسلونا با پیکسار
Xبستن
...
بارسلونا فیلم انمیشین میسازد
کد خبر : 75860  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
این فیلم در مورد تاریخ بارسلونا نیست و داستان در مورد ستارگان بارسلونا است

اختصاصی بارسا نیوز - چند روز قبل گزارشی از احتمال همکاری بارسلونا با پیکسار در بارسا نیوز منتشر شد ( اینجا ) و به نظر میرسد این مساله جدی است . سایت گل گزارش داد , بارسلونا دارای ابرقهرمانان فوتبال مانند مسی و کویتینو است و آنها در حال مذاکره با پیکسار دیزنی برای ساخت یک فیلم انیمیشن هستند .

 

روکو استینزاسر یک روزنامه نگار اسپانیایی در مورد پروژه پیشنهادی گفت :

در حال حاضر در سطح بالای مدیریتی بارسلونا این طرح مورد بحث و بررسی قرار میگیرد و جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا به طور مستقیم بحث ها را پیش میبرد .

 

هیچ چیزی هنوز قطعی نیست و قراردادی بسته نشده است بنابراین مذاکرات به معنای این نیست که ما قطعا فیلمی از پیکسار در مورد بارسلونا را خواهیم دید اما احتمال چنین چیزی بسیار بزرگ است .

 

این دقیقا مانند بازار نقل و انتقالات ( فوتبال ) است - مذاکره با یک بازیکن به این معنا نیست که آن بازیکن حتما برای آن باشگاه قرار است بازی کند و در اینجا بارسلونا و پیکسار در نیز مذاکرات بسیار محتاط هستند .

 

این اقدام بارسلونا با توجه به اینکه آنها به دنبال گسترش برند تجاری خود فراتر از زمین فوتبال هستند جای تعجب ندارد . فیلم و تلویزیون راه موثری است . گفته میشود یوونتوس و منچسترسیتی نیز قصد همکاری با نت فلیکس و آمازون را دارند . با این حال بارسلونا یک قدم جلوتر از رقیبان اروپایی خود است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر