داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

باپتیستا: عهدی که برای مسی بسته بودیم برای نیمار نیز صادق است !

لیونل مسی - Lionel Messi - نیمار
Xبستن
...
لیونل مسی و نیمار
کد خبر : 75926  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
نباید با مسی درافتاد

اختصاصی بارسانیوزخولیو باپتیستا بازیکن سابق رئال مادرید معتقد است که نباید در طول بازی مسی را لگد و یا به او ضربه زد چون این اقدام او را تحریک می کند.

 

باپتیستا به عنوان دوست صمیمی نیمار گفت:

وقتی که مقابل آرژانتین بازی می کردیم با خودمان می گفتیم که نباید مسی را بزنیم چون این کار باعث افزایش انگیزه اش خواهد شد و این قضیه برای نیمار نیز صادق است. نیمار توانایی بزگی دارد و مشکلات را برای شما آسان می کند و به بالغ تر شده و در حال لذت بردن از فوتبال است.

 

خولیو درخصوص پیشبینی بازی رئال و پاری سن ژرمن گفت:

خب شانس برای هر دو تیم وجود دارد اگرچه که پاریسی ها بسیار قدرتمند هستند و رئال در فرم خوبی نیست اما بااین حال رئال، رئال است و می دانند باید چگونه لیگ قهرمانان را فتح کنند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
محمد آندرس مسی
محمد آندرس مسی (دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶)
۲۹ ۸
اتفاقا با دو خطا رو نیمار راحت عصبی میشه و جنجال درست می کنه بعد داور عین یه حیوون اخراج می کنتش ( گیل مانزانو در بازی با مالاگا و .... )
 مهبد
مهبد (دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶)
۱۲ ۸
اتفاقابرعکس اینه حالا که بازیکن ما نیست قرار نیست علیهش حرف بزنیم،نیمار استاد عصبی کردن دفاع های روبروشه وهر چقد بیشتر روش خطا میشه راحت تر جلوشون بازی میکنه
وحید
وحید (دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶)
۱۶ ۰
نیمار استاد جنگ روانیه !!! نظیرش رو در ندیدیم و نخواهیم دید !!! نیمار ماه هاست تشنه نمایشه مثل خون اشام های فیلمهای هالیوودی و حالا موقعش رسیده !!! با نبود کارواخال که تجربه لازم برای بازی مقابل نیمار رو داشت حالا دیدن ناچو مقابلش خیلی تماشایی خواهد شد !!! نمیدونم حسم بهم میگه نیمه اول کار رئال رو تموم میکنن جوری که تماشاچیان تو سانتیاگو برنابئو شروع به رفتن از باشگاه میکنن
من یه بارسایی متعصبم ولی نمیتونم چشمام رو زیبایی نیمار ببندم نیمار شبیه یه جوون تازه بالغ شده است میخواد از زیر سایه پدرش دربیاد !! حداقل واسه اثبات خودش به بارساییها رئال رو حذف خواهد کرد
آخرین نظرات مطالب دیگر