داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

مذاکرات تمدید برای بازیکن دوست داشتنی رختکن بارسلونا

ساموئل اومتیتی - Samuel Umtiti
Xبستن
...
ساموئل اومتیتی
کد خبر : 75972  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ساموئل نماد سرگرمی و عشق در رختکن بارسلونا

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، پس از فعالیت بزرگ نقل و انتقالاتی بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی با خرید بازیکنان و تمدید ستاره های تیم، هم اکنون اولویت بعدی تمدید در دستان ساموئل اومتیتی است و باشگاه بارسلونا در حال مذاکره با نمایندگان این مدافع فرانسوی محبوب به سر می برند.

 

ساموئل در بارسلونا یکی از عالی ترین خرید ها در کنار تراشتگن به عنوان سرمایه گذاری بزرگ برای آینده پنداشته می شود که همه در رختکن بارسلونا باتوجه به حس شوخ طبعی اش به او علاقه مند هستند که نشان از عملکرد خود این مدافع در درون و بیرون از زمین می دهد.

 

ساموئل که تحسین رختکن و به ویزه هواداران را دراختیار دارد درحال حاضر کاملا به ادامه همکاری در بارسلونا پایبند است چون پیشنهاداتی را در این مدت باتوجه به بند آزاد سازی 60 میلیون یورویی اش رد کرده و سرگرمی بزرگ رختکن بارسلونا از شرایط خود در نیوکمپ کاملا رضایت دارد.

 

از این رو باشگاه بارسلونا با اطمینان نسبت به ادامه همکاری با اومتیتی تمدید او را در زمستان انجام نداد و موکول به ماه های آینده کرد که در حال حاضر جلسات برای رسیدن به توافق نهایی بر سر دستمزد ومدت قرارداد و بند ازاد سازی ادامه دارد. 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علی عاشق بارسا
علی عاشق بارسا (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۳۰ ۱
Ali...:
اقا دقت کردید تو این چند وقته که بازی پاریس و زغال نزدیک میشیم
چه جنگ روانی ای واسه نیمار ساختن ؟
مارسلو گوتی
رونالدو
و.... همشون دارن از اومدن نینار به رئال میگن
مخصوصا روزنامه های رئالی


میخوان فقط رو بازی امشب تاثیر بزارن
آخرین نظرات مطالب دیگر